Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. IV)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Wyparło Arkadiusz
(MCKS Czeladź)
18 16 2 89%
2. Gruszka Zbigniew
(MCKS Czeladź)
18 16 2 89%
3. Skotnicki Andrzej
(MCKS Czeladź)
17 15 2 88%
4. Pęciak Krzysztof
(MCKS Czeladź)
18 15 3 83%
5. Dziub Arkadiusz
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
16 12 4 75%
6. Pańczyk Adrian
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
16 12 4 75%
7. Kumor Michał
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
17 12 5 71%
8. Melczyk Marian
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
12 11 1 92%
9. Milewski Zdzisław
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
13 11 2 85%
10. Kowal Edward
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
15 11 4 73%
11. Dzięgiel Michał
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
12 10 2 83%
12. Nieszporek Tomasz
(LKS Tęcza Zendek)
15 10 5 67%
13. Podlewski Paweł
(PKS Waluś Konopiska)
15 10 5 67%
14. Cieślik Sebastian
(LKS Tęcza Zendek)
18 10 8 56%
15. Cesarz Damian
(PKS Waluś Konopiska)
18 10 8 56%
16. Wojtaszczyk Wojciech
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
13 9 4 69%
17. Pyda Łukasz
(PKS Waluś Konopiska)
15 9 6 60%
18. Kamiński Bogdan
(PKS Waluś Konopiska)
17 9 8 53%
19. Soliło Dominik
(LKS Tęcza II Zendek)
18 9 9 50%
20. Wojtaszczyk Tomasz
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
10 7 3 70%
21. Duch Sławomir
(LKS Tęcza Zendek)
10 7 3 70%
22. Cesarz Miłosz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
10 7 3 70%
23. Januszko Sylwester
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
12 7 5 58%
24. Sikora Janusz
(LKS Tęcza Zendek)
14 7 7 50%
25. Skorupa Jakub
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
15 7 8 47%
26. Cesarz Oskar
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
17 7 10 41%
27. Czornik Grzegorz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
11 6 5 55%
28. Morawiec Mateusz
(LKS Tęcza Zendek)
12 6 6 50%
29. Michalski Karol
(UKS Ikar II Mierzęcice)
13 6 7 46%
30. Kozieł Krzysztof
(UKS Ikar II Mierzęcice)
15 6 9 40%
31. Lekstan Mateusz
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
18 6 12 33%
32. Budzyński Henryk
(KTS II Lędziny)
5 5 0 100%
33. Szymański Arkadiusz
(LKS Tęcza II Zendek)
13 5 8 38%
34. Lekstan Michał
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
14 5 9 36%
35. Czaja Magdalena
(KTS II Lędziny)
4 4 0 100%
36. Łysak Franciszek
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
8 4 4 50%
37. Koch Grzegorz
(KTS II Lędziny)
12 4 8 33%
38. Migas Dawid
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
18 4 14 22%
39. Biały Marcin
(LKS Tęcza II Zendek)
18 4 14 22%
40. Gregarek Grzegorz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
3 3 0 100%
41. Wowro Jakub
(KTS II Lędziny)
4 3 1 75%
42. Szydło Sławomir
(LKS Tęcza II Zendek)
17 3 14 18%
43. Wyszyński Patryk
(LKS Tęcza Zendek)
3 2 1 67%
44. Cesarz Amadeusz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
5 2 3 40%
45. Michalak Rafał
(PKS Waluś Konopiska)
6 2 4 33%
46. Waliczek Dawid
(KTS II Lędziny)
7 2 5 29%
47. Koziński Karol
(KTS II Lędziny)
11 2 9 18%
48. Mika Kamil
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
49. Fabiś Adrian
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
1 1 0 100%
50. Kaczorek Maciej
(LKS Tęcza II Zendek)
2 1 1 50%
51. Kuś Aleksander
(KTS II Lędziny)
5 1 4 20%
52. Lutostański Tomasz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
5 1 4 20%
53. Mirek Piotr
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
6 1 5 17%
54. Zowada Iwo
(UKS Ikar II Mierzęcice)
6 1 5 17%
55. Kufel Tadeusz
(KTS II Lędziny)
6 1 5 17%
56. Tyrała Tomasz
(UKS Ikar II Mierzęcice)
9 1 8 11%
57. Mirek Mikołaj
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
15 1 14 7%
58. Machnik Jakub
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
59. Bacik Michał
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 0 1 0%
60. Manzel Mateusz
(KTS II Lędziny)
1 0 1 0%
61. Potempa Wojciech
(LKS Tęcza II Zendek)
1 0 1 0%
62. Kowalczyk Kacper
(PKS Waluś Konopiska)
1 0 1 0%
63. Grzeszczyk Sławomir
(MCKS Czeladź)
1 0 1 0%
64. Mrozek Eryk
(KTS II Lędziny)
3 0 3 0%
65. Soliło Adam
(LKS Tęcza II Zendek)
3 0 3 0%
66. Cesarz Oliwier
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
4 0 4 0%
67. Rzeszutek Maciej
(UKS Ikar II Mierzęcice)
7 0 7 0%
68. Koch Bartłomiej
(KTS II Lędziny)
7 0 7 0%
69. Toś Maciej
(KTS II Lędziny)
7 0 7 0%
70. Bereska Bartłomiej
(UKS Ikar II Mierzęcice)
10 0 10 0%
71. Kaziród Oskar
(UKS Ikar II Mierzęcice)
11 0 11 0%