Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oskar
Kaziród
UKS Ikar II Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 sierpnia 2004 r.
16
Występy
0
Zwycięstwa
16
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kaziród Oskar - Cieślik Sebastian 2 0:3 (6:11, 5:11, 4:11.)
1 Wyparło Arkadiusz - Kaziród Oskar 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:4)
1 Gruszka Zbigniew - Kaziród Oskar 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:3 )
6 Kaziród Oskar - Koch Grzegorz 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11.)
8 Kaziród Oskar - Dziub Arkadiusz 1 0:3 (1:11, 6:11, 6:11.)
8 Kaziród Oskar - Wojtaszczyk Wojciech 1 0:3 (5:11, 7:11, 6;11.)
10 Kowal Edward - Kaziród Oskar 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
12 Kaziród Oskar - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (3:11, 7:11, 8:11.)
12 Kaziród Oskar - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (5:11, 8:11, 2:11.)
13 Buła Maksymilian - Kaziród Oskar 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:9)
15 Skorupa Jakub - Kaziród Oskar 1 3:0 (11:5, 11:0, 11:4)
17 Kaziród Oskar - Januszko Sylwester 1 0:3 (3:11, 1:11, 7:11.)
18 Szymański Arkadiusz - Kaziród Oskar 2 3:0 (11:5, 11:5,11:7)
18 Soliło Dominik - Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6, 11:5, 12:10)
22 Czaja Magdalena - Kaziród Oskar 1 3:0 (11/3,11/3,11/4)
22 Waliczek Dawid - Kaziród Oskar 1 3:0 (12/10,11/9,11/6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Kozieł Krzysztof / Kaziród Oskar 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
4 Bereska Bartłomiej / Kaziród Oskar - Cesarz Miłosz / Cesarz Amadeusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 10:12.)
9 Bereska Bartłomiej / Kaziród Oskar - Szydło Sławomir / Soliło Dominik 2 0:3 (3:11, 2:11, 3:11.)
10 Dzięgiel Michał / Kowal Edward - Tyrała Tomasz / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
12 Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (2:11, 7:11, 5:11.)
13 Kumor Michał / Pańczyk Adrian - Kozieł Krzysztof / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
16 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6,11:7,11:6)
17 Kaziród Oskar / Bereska Bartłomiej - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 1 0:3 (1:11, 5:11, 7:11.)
18 Szydło Sławomir / Biały Marcin - Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
20 Kaziród Oskar / Tyrała Tomasz - Migas Dawid / Lekstan Mateusz 2 0:3 (8:11, 10:12, 7:11.)
22 Czaja Magdalena / Wowro Jakub - Kaziród Oskar / Bacik Michał 1 3:0 (11/1,11/2,11/1)