Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AKS II Mikołów
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
513 411 743
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Mikołów, Borowa Wieś, Gliwicka 299
(Zespół Szkół nr 2)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sabina Wyrobek
513 411 743
Osoba odpowiedzialna:
Kamil Durak
793 093 040
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03113 Bartłomiej Mielcarz Polska 24.12.2002 13 15 30:36
03096 Artur Bomba Polska 24.09.1993 11 10 22:20
03111 Łukasz Kochańczyk Polska 23.02.2001 7 19 21:57
03099 Rafał Komandzik Polska 22.04.1999 4 15 12:45
03102 Łukasz Pięciak Polska 29.09.1989 5 3 10:6
03116 Hubert Ziętara Polska 12.07.2006 0 2 0:5
03115 Mikołaj Stencel Polska 14.02.2005 0 0 0:0
09521 Jan Kapela Polska 10.06.2005 0 0 0:0
03106 Kacper Bachul Polska 04.06.2004 0 0 0:0
03100 Weronika Lewandowska Polska 03.09.2000 0 5 0:10
03114 Jakub Skrzypczyk Polska 30.04.2002 0 3 0:6
03108 Wiktor Dutkiewicz Polska 18.09.2003 0 0 0:0
03107 Szymon Chamera Polska 05.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-17
g. 17:30
006
4LMB 1
KTS Lędziny AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:30
013
4LMB 2
AKS II Mikołów LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 4:6 Szczegóły
2018-10-03
g. 18:30
020
4LMB 3
LUKS Węgierska Górka AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:30
027
4LMB 4
AKS II Mikołów Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
2018-10-26
g. 18:00
034
4LMB 5
KS Bojanów AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30
041
4LMB 6
AKS II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-11-14
g. 19:00
056
4LMB 7
MKS II Czechowice Dziedzice AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:30
063
4LMB 8
AKS II Mikołów LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:30
070
4LMB 9
AKS II Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław 8:2 Szczegóły
2018-12-10
g. 18:00
077
4LMB 10
LKS Rój Żory AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30
088
4LMB 11
AKS II Mikołów LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:15
095
4LMB 12
LITS Meble Anders II Żywiec AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
104
4LMB 13
ULKTS Pszczyna AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:30
111
4LMB 14
AKS II Mikołów PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
120
4LMB 15
KS Ogniwo Rogoźna Żory AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły