Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KS Ogniwo Rogoźna Żory
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
536 226 460
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żory, ul. Wodzisławska 119 (Sala Sportowa Żorskiego Centrum Organizacji pozarządowych)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Tyniecki
536 226 460
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04116 Mariusz Uniszewski Polska 25.07.1994 17 21 51:63
04111 Jarosław Badura Polska 20.10.1992 18 23 46:62
04113 Grzegorz Gierlicki Polska 28.12.1980 13 16 32:44
04115 Kazimierz Rybak Polska 18.01.1961 15 17 31:36
04114 Mateusz Kowalczyk Polska 24.10.1995 9 4 18:8
04112 Adam Boberek Polska 05.12.1989 3 12 6:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-17
g. 18:00
007
4LMB 1
LKS Orzeł Kozy KS Ogniwo Rogoźna Żory 7:3 Szczegóły
2018-09-26
g. 18:00
014
4LMB 2
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS Lędziny 7:3 Szczegóły
2018-10-03
g. 18:00
021
4LMB 3
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
028
4LMB 4
KS Ogniwo Rogoźna Żory LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
2018-10-25
g. 19:00
035
4LMB 5
Fundacja Talent Cieszyn KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
042
4LMB 6
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów 8:2 Szczegóły
2018-11-16
g. 19:00
049
4LMB 7
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
064
4LMB 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
069
4LMB 9
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:00
078
4LMB 10
KRS TKKF Relaks Wodzisław KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
087
4LMB 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
096
4LMB 12
LKS Lesznianka Leszna Górna KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
103
4LMB 13
PKS Olimpijczyk Gilowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
112
4LMB 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
120
4LMB 15
KS Ogniwo Rogoźna Żory AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
004
4LMB 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-03-13
g. 18:00
010
4LMB 17
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
2019-03-20
g. 18:00
016
4LMB 18
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Lesznianka Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:30
022
4LMB 19
LUKS Węgierska Górka KS Ogniwo Rogoźna Żory 9:1 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:15
031
4LMB 20
LITS Meble Anders II Żywiec KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00
038
4LMB 21
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2019-04-22
g. 17:30
045
4LMB 22
KTS Lędziny KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły