Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Mielcarz
AKS II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 grudnia 2002 r.
34
Występy
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Budzyński Henryk - Mielcarz Bartłomiej 2 0:3 (8:11,11:13,5:11)
1 Koch Grzegorz - Mielcarz Bartłomiej 2 0:3 (6:11,5:11,7:11)
2 Mielcarz Bartłomiej - Juzek Sebastian 1 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:9)
2 Mielcarz Bartłomiej - Jabłoński Filip 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
3 Tomiczek Jakub - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:6)
3 Wróbel Andrzej - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (11:9,11:7,4:11,11:7)
4 Mielcarz Bartłomiej - Massalski Marcin 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:4)
4 Mielcarz Bartłomiej - Rucki Patryk 1 2:3 (9:11, 11:4, 5:11, 11:4, 9:11)
5 Siódmok Zbigniew - Mielcarz Bartłomiej 2 1:3 (5:11, 11:6, 1:11, 5:11)
5 Kuc Andrzej - Mielcarz Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
6 Mielcarz Bartłomiej - Mrozik Zbigniew 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:9)
6 Mielcarz Bartłomiej - Pełka Jerzy 2 1:3 (8:11, 6:11, 11:3, 7:11)
7 Polok Paweł - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (11:2, 11:2, 7:11, 11:5)
7 Gryga Rafał - Mielcarz Bartłomiej 2 1:3 (7:11, 11:5, 11:13, 7:11)
8 Mielcarz Bartłomiej - Kralczyński Kornel 2 3:2 (11:9, 1:11, 4:11, 15:13, 11:8)
8 Mielcarz Bartłomiej - Roszkowski Adam 2 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 7:11)
9 Mielcarz Bartłomiej - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (9:11 ,8:11 ,9:11)
9 Mielcarz Bartłomiej - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
10 Oślizło Krzysztof - Mielcarz Bartłomiej 2 1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 7:11)
10 Broda Jacek - Mielcarz Bartłomiej 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
11 Mielcarz Bartłomiej - Walarus Dariusz 2 2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 13:11, 3:11)
11 Mielcarz Bartłomiej - Dytko Dawid 2 3:2 (11:13, 5:11, 11:8, 15:13, 11:6)
12 Rułka Filip - Mielcarz Bartłomiej 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:9)
12 Sobel Bartosz - Mielcarz Bartłomiej 1 3:2 (11:6, 8:11, 6:11, 11:7, 11:8)
13 Lewczak Krzysztof - Mielcarz Bartłomiej 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:5)
13 Friebe Janusz - Mielcarz Bartłomiej 1 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 2:11)
15 Kowalczyk Mateusz - Mielcarz Bartłomiej 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
15 Rybak Kazimierz - Mielcarz Bartłomiej 2 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8)
16 Musur Robert - Mielcarz Bartłomiej 1 1:3 (14:16, 11:8, 7:11, 6:11)
16 Marciniec Grzegorz - Mielcarz Bartłomiej 1 1:3 (11:6, 12:14, 5:11, 8:11)
18 Kozubek Filip - Mielcarz Bartłomiej 1 1:3 (5:11,11:6,8:11,6:11)
18 Massalski Marcin - Mielcarz Bartłomiej 1 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:5)
21 Mielcarz Bartłomiej - Polok Paweł 1 1:3 (4:11, 11:5, 7:11, 6:11)
21 Mielcarz Bartłomiej - Puda Piotr 1 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:8,11:9,11:5)
2 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz 2 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 12:10)
3 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
4 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
5 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
7 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
8 Mielcarz Bartłomiej / Komandzik Rafał - Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel 2 3:0 (18:16, 11:8, 11:8)
9 Mielcarz Bartłomiej / Kochańczyk Łukasz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:6 ,12:14 .11:3 ,11:4)
10 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:8, 11:7,10:12, 3:11, 6:11)
11 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid 2 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
12 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:2 (8:11, 6:11, 14:12, 11:7, 11:7)
13 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:13, 11:7, 5:11, 11:2, 10:12)
15 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 13:15)
16 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:6)
18 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Mielcarz Bartłomiej / Kochańczyk Łukasz 1 3:2 (11:7,2:11,7:11,11:4,12:10)
21 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:6)