Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS II Czechowice Dziedzice
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 309 192
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, ul. Bory 2 (Szkoła Podstawowa nr 3)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ramenda
602 309 192
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Mazur
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01448 Paweł Polok Polska 11.07.2006 20 12 46:32
01432 Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 15 20 39:56
01426 Rafał Gryga Polska 02.10.1990 19 10 38:21
01430 Piotr Puda Polska 07.10.1969 13 26 37:75
01433 Wojciech Roj Polska 29.04.1994 4 5 8:10
01435 Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 2 2 6:6
01441 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 1 1 3:3
01429 Paweł Mazur Polska 17.08.1986 1 1 2:2
Mikołaj Dudek Polska 18.11.2007 0 2 0:4
Kamil Orszulak Polska 12.02.2009 0 2 0:4
Olaf Then Polska 30.09.2007 0 0 0:0
01440 Mateusz Gawlas Polska 28.12.2009 0 2 0:4
01450 Piotr Szary Polska 25.12.2009 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-19
g. 19:00
008
4LMB 1
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Rój Żory 10:0 Szczegóły
2018-09-26
g. 18:00
016
4LMB 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-10-03
g. 19:00
024
4LMB 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 0:10 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
032
4LMB 4
LKS Lesznianka Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 8:2 Szczegóły
2018-10-24
g. 19:00
040
4LMB 5
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
048
4LMB 6
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2018-11-14
g. 19:00
056
4LMB 7
MKS II Czechowice Dziedzice AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
064
4LMB 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
2018-12-14
g. 19:00
065
4LMB 9
UKTS Sokół II Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice 7:3 Szczegóły
2018-12-12
g. 19:00
074
4LMB 10
MKS II Czechowice Dziedzice KS Bojanów 6:4 Szczegóły
2018-12-20
g. 19:00
083
4LMB 11
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2019-01-16
g. 19:00
092
4LMB 12
MKS II Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
2019-01-23
g. 19:00
099
4LMB 13
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 4:6 Szczegóły
2019-01-30
g. 19:00
108
4LMB 14
MKS II Czechowice Dziedzice KTS Lędziny 5:5 Szczegóły
2019-02-04
g. 18:00
116
4LMB 15
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice 8:2 Szczegóły
2019-03-06
g. 19:00
005
4LMB 16
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 7:3 Szczegóły
2019-03-11
g. 18:00
013
4LMB 17
LKS Rój Żory MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00
020
4LMB 18
MKS II Czechowice Dziedzice KRS TKKF Relaks Wodzisław 4:6 Szczegóły
2019-04-10
g. 19:00
034
4LMB 20
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:30
041
4LMB 21
AKS II Mikołów MKS II Czechowice Dziedzice 7:3 Szczegóły
2019-04-16
g. 18:00
047
4LMB 22
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły