Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Bomba
AKS II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 września 1993 r.
33
Występy
17
Zwycięstwa
16
Porażki
51.52%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Bomba Artur - Stebel Grzegorz 2 3:1 (2:11, 12:10, 11:9, 11:8)
2 Bomba Artur - Banach Piotr 2 3:1 (11:6, 6:11, 14:12, 15:13)
3 Wróbel Andrzej - Bomba Artur 2 3:0 (11:7,11:4,12:10)
3 Tomiczek Jakub - Bomba Artur 2 3:0 (11:7,11:8,11:7)
4 Bomba Artur - Kurek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
5 Kuc Andrzej - Bomba Artur 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
5 Siódmok Zbigniew - Bomba Artur 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
6 Bomba Artur - Pełka Jerzy 2 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 8:11, 12:10)
6 Bomba Artur - Mrozik Zbigniew 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
7 Gryga Rafał - Bomba Artur 2 3:1 (9:11, 11:3,11:7, 11:8)
7 Polok Paweł - Bomba Artur 2 3:2 (7:11, 1:11, 11:8, 11:6, 14:12)
9 Bomba Artur - Kubin Dariusz 2 3:2 (6:11 ,9:11 ,11:2 ,12:10 ,11:7)
10 Broda Jacek - Bomba Artur 2 1:3 (9:11, 11:9, 3:11, 4:11)
10 Oślizło Krzysztof - Bomba Artur 2 1:3 (11:6, 3:11, 9:11,9:11)
11 Bomba Artur - Dytko Dawid 2 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
12 Krutak Michał - Bomba Artur 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:5, 11:4, 11:4)
12 Kobza Wojciech - Bomba Artur 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:3)
13 Suchodolski Paweł - Bomba Artur 2 2:3 (6:11, 11:7, 12:14, 11:6, 5:11)
13 Wyrzykowski Artur - Bomba Artur 2 2:3 (11:4, 9:11 7:11, 11:8, 8:11)
15 Badura Jarosław - Bomba Artur 2 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 7:11)
15 Kowalczyk Mateusz - Bomba Artur 2 2:3 (15:13, 5:11, 14:12, 11:13, 11:13)
16 Marciniec Grzegorz - Bomba Artur 1 3:1 (3:11, 11:9, 11:7, 11:9)
16 Musur Robert - Bomba Artur 1 3:0 (13:11, 13:11, 12:10)
18 Massalski Marcin - Bomba Artur 1 3:2 (11:8,3:11,11:2,8:11,11:8)
18 Kozubek Filip - Bomba Artur 1 0:3 (4:11,6:11,7:11)
19 Bomba Artur - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
19 Bomba Artur - Kapek Roman 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:8)
20 Juzek Sebastian - Bomba Artur 1 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:7, )
20 Jabłoński Filip - Bomba Artur 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:6, )
21 Bomba Artur - Puda Piotr 1 3:0 (11:9,13:11, 11:7)
21 Bomba Artur - Polok Paweł 1 3:2 (1:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:6)
22 Bomba Artur - Lewczak Krzysztof 1 2:3 (11:9, 11:7, 4:11, 7:11, 6:11)
22 Bomba Artur - Friebe Janusz 1 3:2 (3:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz 2 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 12:10)
3 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 3:0 (11:9,11:6,11:8)
4 Skrzypczyk Jakub / Bomba Artur - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 13:11, 7:11)
5 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 7:11)
6 Bomba Artur / Komandzik Rafał - Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew 2 0:3 (9:11, 2:11, 9:11)
7 Puda Piotr / Polok Paweł - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 0:3 (10:12, 1:11, 6:11)
9 Pięciak Łukasz / Bomba Artur - Musur Robert / Kubin Dariusz 2 3:2 (12:10 ,7:11 ,11:5 ,1:11 ,11:7)
10 Kapek Roman / Broda Jacek - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:9)
11 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid 2 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
12 Rułka Filip / Kobza Wojciech - Bomba Artur / Lewandowska Weronika 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
13 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Pięciak Łukasz / Bomba Artur 2 2:3 (7:11, 5:11, 11:6, 11:3, 9:11)
15 Kowalczyk Mateusz / Rybak Kazimierz - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
16 Kubin Dariusz / Musur Robert - Bomba Artur / Skrzypczyk Jakub 2 1:3 (9:11, 11:13, 11:7, 9:11)
18 Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz - Bomba Artur / Pięciak Łukasz 2 3:0 (11:9,11:7,11:3)
19 Bomba Artur / Skrzypczyk Jakub - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 5:11)
20 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Bomba Artur / Komandzik Rafał 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8, )
21 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:6)
22 Bomba Artur / Ziętara Hubert - Suchodolski Zbigniew / Suchodolski Paweł 2 3:2 (11:8, 10:12, 12:10, 10:12, 11:4)