Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Olimpijczyk Gilowice
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
784 084 168
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gilowice, Ul. Siedlakówka 37,
(Zespół Szkół w Gilowicach)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Ormaniec
784 084 168
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09805 Grzegorz Kanik Polska 13.02.1987 0 0 0:0
Witold Duc Polska 07.06.1975 0 0 0:0
Mateusz Pindel Polska 30.12.1988 0 0 0:0
09806 Piotr Kolonko Polska 20.06.1980 0 0 0:0
09811 Wojciech Ormaniec Polska 30.04.1988 0 0 0:0
09808 Bartłomiej Ormaniec Polska 25.10.1986 0 0 0:0
09807 Ryszard Małysiak Polska 30.03.1981 0 0 0:0
09809 Marian Ormaniec Polska 27.03.1962 0 0 0:0
09810 Rafał Ormaniec Polska 06.07.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-19
g. 18:30
004
4LMB 1
LUKS Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-09-26
g. 18:00
011
4LMB 2
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent Cieszyn 0:10 Szczegóły
2018-10-05
g. 18:00
018
4LMB 3
KS Bojanów PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
025
4LMB 4
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół II Orzesze 0:10 Szczegóły
2018-10-24
g. 19:00
040
4LMB 5
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
047
4LMB 6
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Orzeł Kozy 0:10 Szczegóły
2018-11-12
g. 17:30
054
4LMB 7
KTS Lędziny PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
061
4LMB 8
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 0:10 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
072
4LMB 9
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka Leszna Górna 0:10 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:15
079
4LMB 10
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
086
4LMB 11
PKS Olimpijczyk Gilowice KRS TKKF Relaks Wodzisław 0:10 Szczegóły
2019-01-14
g. 18:00
093
4LMB 12
LKS Rój Żory PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
103
4LMB 13
PKS Olimpijczyk Gilowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:30
111
4LMB 14
AKS II Mikołów PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
119
4LMB 15
ULKTS Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły