Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS Pszczyna
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
605 730 013
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ul. Karola Wielkiego 5
(Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Friebe
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Baborski
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05720 Janusz Friebe Polska 25.11.1970 16 12 48:36
05721 Krzysztof Lewczak Polska 08.05.1985 16 11 48:33
05728 Artur Wyrzykowski Polska 30.04.1985 7 15 14:30
05724 Zbigniew Suchodolski Polska 10.09.1962 7 9 14:18
05723 Paweł Suchodolski Polska 28.03.1987 5 14 10:29

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-17
g. 17:30
005
4LMB 1
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:00
012
4LMB 2
ULKTS Pszczyna LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
2018-10-04
g. 19:00
019
4LMB 3
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS Pszczyna 1:9 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:00
026
4LMB 4
ULKTS Pszczyna KS Bojanów 4:6 Szczegóły
2018-10-26
g. 19:00
033
4LMB 5
UKTS Sokół II Orzesze ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
048
4LMB 6
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2018-11-19
g. 18:00
055
4LMB 7
LKS Orzeł Kozy ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
062
4LMB 8
ULKTS Pszczyna KTS Lędziny 3:7 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
071
4LMB 9
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:00
080
4LMB 10
LKS Lesznianka Leszna Górna ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-01-03
g. 18:00
085
4LMB 11
ULKTS Pszczyna LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
094
4LMB 12
KRS TKKF Relaks Wodzisław ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
104
4LMB 13
ULKTS Pszczyna AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
112
4LMB 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
119
4LMB 15
ULKTS Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły