Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders II Żywiec
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502-513-345
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żywiec, ul. Zielona 7 (hala MOSiR)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Mika
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504-207-229
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
ST NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 9 18 81:9
2. LKS Orzeł Kozy 9 15 60:30
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 10 15 63:37
4. KTS Lędziny 9 12 57:33
5. UKTS Sokół II Orzesze 8 12 52:28
6. KS Bojanów 9 12 54:36
7. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9 11 52:38
8. LITS Meble Anders II Żywiec 9 11 49:41
9. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 10 46:44
10. ULKTS Pszczyna 10 9 47:53
11. MKS II Czechowice Dziedzice 8 8 43:37
12. AKS II Mikołów 9 3 32:58
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 9 2 26:64
14. Fundacja Talent Cieszyn 9 2 21:69
15. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 2 20:70
16. LKS Rój Żory 9 2 17:73
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 11 7 30:20
03813 Waldemar Pal Polska 12.09.1986 6 0 18:0
03817 Dominik Pniaczek Polska 20.03.1999 5 1 13:3
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 4 6 12:16
03810 Michał Krutak Polska 05.08.1989 5 9 11:19
03811 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 2 0 6:0
03809 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 3 7 6:18
03818 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 2 0 4:0
03808 Adam Jurasz Polska 15.12.1967 0 0 0:0
03827 Karol Kufel Polska 02.08.2008 0 0 0:0
03831 Marcin Słowik Polska 19.05.1999 0 0 0:0
03829 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 0 0 0:0
03812 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 0 0 0:0
03807 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 0 3 0:6
03815 Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 0 1 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-21
g. 18:00
002
4LMB 1
KS Bojanów LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-09-28
g. 18:15
009
4LMB 2
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-10-03
g. 19:00
024
4LMB 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 0:10 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:15
031
4LMB 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 6:4 Szczegóły
2018-10-22
g. 17:30
038
4LMB 5
KTS Lędziny LITS Meble Anders II Żywiec 3:7 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:15
045
4LMB 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
052
4LMB 7
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
059
4LMB 8
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
071
4LMB 9
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:15
079
4LMB 10
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
087
4LMB 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2019-01-17
g. 18:15
095
4LMB 12
LITS Meble Anders II Żywiec AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2019-01-24
g. 18:15
102
4LMB 13
LITS Meble Anders II Żywiec KRS TKKF Relaks Wodzisław -:- Szczegóły
2019-01-28
g. 18:00
109
4LMB 14
LKS Rój Żory LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2019-02-07
g. 18:15
118
4LMB 15
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły