Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders II Żywiec
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502-513-345
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żywiec, ul. Zielona 7 (hala MOSiR)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Mika
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504-207-229
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
ST NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03819 Bartosz Sobel Polska 26.04.2001 20 14 58:38
03828 Filip Rułka Polska 24.08.2003 16 8 43:23
03809 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 14 20 32:54
03810 Michał Krutak Polska 05.08.1989 16 22 31:43
03813 Waldemar Pal Polska 12.09.1986 6 0 18:0
03817 Dominik Pniaczek Polska 20.03.1999 5 1 13:3
03811 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 2 0 6:0
03818 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 2 0 4:0
03831 Marcin Słowik Polska 19.05.1999 1 1 2:2
03812 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 0 0 0:0
03827 Karol Kufel Polska 02.08.2008 0 0 0:0
03829 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 0 16 0:31
03808 Adam Jurasz Polska 15.12.1967 0 0 0:0
03807 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 0 3 0:6
03815 Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 0 1 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-21
g. 18:00
002
4LMB 1
KS Bojanów LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-09-28
g. 18:15
009
4LMB 2
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-10-03
g. 19:00
024
4LMB 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 0:10 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:15
031
4LMB 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 6:4 Szczegóły
2018-10-22
g. 17:30
038
4LMB 5
KTS Lędziny LITS Meble Anders II Żywiec 3:7 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:15
045
4LMB 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
052
4LMB 7
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
059
4LMB 8
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
071
4LMB 9
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:15
079
4LMB 10
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
087
4LMB 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:15
095
4LMB 12
LITS Meble Anders II Żywiec AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:15
102
4LMB 13
LITS Meble Anders II Żywiec KRS TKKF Relaks Wodzisław 9:1 Szczegóły
2019-01-28
g. 18:00
109
4LMB 14
LKS Rój Żory LITS Meble Anders II Żywiec 2:8 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:15
118
4LMB 15
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2019-03-04
g. 18:00
003
4LMB 16
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
2019-03-13
g. 18:00
009
4LMB 17
LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:15
015
4LMB 18
LITS Meble Anders II Żywiec LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
2019-03-29
g. 19:00
025
4LMB 19
UKTS Sokół II Orzesze LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:15
031
4LMB 20
LITS Meble Anders II Żywiec KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:15
039
4LMB 21
LITS Meble Anders II Żywiec KTS Lędziny 5:5 Szczegóły
2019-03-22
g. 19:00
046
4LMB 22
LITS Meble Anders II Żywiec KS Bojanów 1:9 Szczegóły