Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Skrzypczyk
AKS II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 kwietnia 2002 r.
9
Występy
0
Zwycięstwa
9
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Skrzypczyk Jakub - Kozubek Filip 2 0:3 (6:11, 3:11, 2:11)
9 Skrzypczyk Jakub - Musur Robert 2 2:3 (4:11 ,5:11 ,11:6 ,12:10 ,8:11)
11 Skrzypczyk Jakub - Walarus Dariusz 2 0:3 (3:11, 10:12, 6:11)
16 Kubin Dariusz - Skrzypczyk Jakub 2 3:0 (14:12, 12:10, 11:5)
16 Balawajder Bogusław - Skrzypczyk Jakub 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:2)
19 Skrzypczyk Jakub - Broda Jacek 2 1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 6:11)
19 Skrzypczyk Jakub - Oślizło Krzysztof 2 1:3 (13:11, 8:11, 2:11, 3:11)
20 Porembski Damian - Skrzypczyk Jakub 2 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 12:10, 11:8,)
20 Banach Piotr - Skrzypczyk Jakub 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4, )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Skrzypczyk Jakub / Bomba Artur - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 13:11, 7:11)
16 Kubin Dariusz / Musur Robert - Bomba Artur / Skrzypczyk Jakub 2 1:3 (9:11, 11:13, 11:7, 9:11)
19 Bomba Artur / Skrzypczyk Jakub - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 5:11)
20 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Skrzypczyk Jakub / Ziętara Hubert 2 2:3 (11:5, 9:11, 11:4, 7:11, 7:11, )