Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
605 416 798
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze - Jaśkowice, ul. Fabryczna 1
(Sala Miejskiego Ośrodka Kultury)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Spendel
605 416 798
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 9 18 81:9
2. LKS Orzeł Kozy 9 15 60:30
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 10 15 63:37
4. KTS Lędziny 9 12 57:33
5. UKTS Sokół II Orzesze 8 12 52:28
6. KS Bojanów 9 12 54:36
7. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9 11 52:38
8. LITS Meble Anders II Żywiec 9 11 49:41
9. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 10 46:44
10. ULKTS Pszczyna 10 9 47:53
11. MKS II Czechowice Dziedzice 8 8 43:37
12. AKS II Mikołów 9 3 32:58
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 9 2 26:64
14. Fundacja Talent Cieszyn 9 2 21:69
15. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 2 20:70
16. LKS Rój Żory 9 2 17:73
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02794 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 12 2 36:6
02789 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 10 4 30:12
02796 Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 8 5 16:10
02799 Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 5 1 10:2
02809 Adam Piątek Polska 03.06.2002 3 4 9:9
02793 Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 4 4 8:8
02787 Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 1 1 2:2
02788 Krzysztof Czyrnia Polska 11.11.1991 0 0 0:0
02792 Dawid Mrozik Polska 25.06.1999 0 0 0:0
02802 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 0 0 0:0
02795 Jan Orszulik Polska 08.10.1985 0 0 0:0
02790 Michał Klejnot Polska 23.09.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 19:00
001
4LMB 1
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław 9:1 Szczegóły
2018-09-28
g. 18:15
009
4LMB 2
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-10-05
g. 19:00
017
4LMB 3
UKTS Sokół II Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
025
4LMB 4
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2018-10-26
g. 19:00
033
4LMB 5
UKTS Sokół II Orzesze ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30
041
4LMB 6
AKS II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-11-16
g. 19:00
049
4LMB 7
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2018-11-26
g. 18:00
057
4LMB 8
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2018-12-14
g. 19:00
065
4LMB 9
UKTS Sokół II Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2018-12-10
g. 18:00
073
4LMB 10
LKS Orzeł Kozy UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2018-12-21
g. 19:00
081
4LMB 11
UKTS Sokół II Orzesze KTS Lędziny -:- Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
089
4LMB 12
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2019-01-25
g. 19:00
097
4LMB 13
UKTS Sokół II Orzesze LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2019-01-31
g. 19:00
105
4LMB 14
Fundacja Talent Cieszyn UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2019-02-08
g. 19:00
113
4LMB 15
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów -:- Szczegóły