Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
605 416 798
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze - Jaśkowice, ul. Fabryczna 1
(Sala Miejskiego Ośrodka Kultury)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
+48502298539
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Przewłocki, Marek Tkocz
+48793972310, +4866840084
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02794 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 27 9 77:27
02789 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 17 17 51:47
02796 Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 22 11 43:21
02787 Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 19 3 36:6
02809 Adam Piątek Polska 03.06.2002 6 7 16:16
02799 Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 4 4 8:10
02793 Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 2 6 4:12
Marek Spendel Polska 24.01.1976 0 2 0:4
02792 Dawid Mrozik Polska 25.06.1999 0 2 0:6
02795 Jan Orszulik Polska 08.10.1985 0 2 0:4
02788 Krzysztof Czyrnia Polska 11.11.1991 0 0 0:0
02802 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 0 0 0:0
02790 Michał Klejnot Polska 23.09.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 19:00
001
4LMB 1
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław 9:1 Szczegóły
2018-09-28
g. 18:15
009
4LMB 2
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-10-05
g. 19:00
017
4LMB 3
UKTS Sokół II Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
025
4LMB 4
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół II Orzesze 0:10 Szczegóły
2018-10-26
g. 19:00
033
4LMB 5
UKTS Sokół II Orzesze ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30
041
4LMB 6
AKS II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-11-16
g. 19:00
049
4LMB 7
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2018-11-26
g. 18:00
057
4LMB 8
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2018-12-14
g. 19:00
065
4LMB 9
UKTS Sokół II Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice 7:3 Szczegóły
2018-12-10
g. 18:00
073
4LMB 10
LKS Orzeł Kozy UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
2019-01-10
g. 19:00
081
4LMB 11
UKTS Sokół II Orzesze KTS Lędziny 9:1 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
089
4LMB 12
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-01-25
g. 19:00
097
4LMB 13
UKTS Sokół II Orzesze LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
2019-01-31
g. 19:00
105
4LMB 14
Fundacja Talent Cieszyn UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-02-08
g. 19:00
113
4LMB 15
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów 5:5 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
004
4LMB 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-03-11
g. 17:30
011
4LMB 17
KTS Lędziny UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-03-22
g. 18:00
018
4LMB 18
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
2019-03-29
g. 19:00
025
4LMB 19
UKTS Sokół II Orzesze LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
2019-04-03
g. 18:30
029
4LMB 20
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
037
4LMB 21
LKS Lesznianka Leszna Górna UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
2019-04-26
g. 19:00
044
4LMB 22
UKTS Sokół II Orzesze LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły