Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent Cieszyn
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
791 765 550
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, Plac Wolności 7b (Sala Gimnastyczna 2 LO im. Mikołaja Kopernika)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Massalski
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05562 Marcin Massalski Polska 22.11.2001 7 17 21:51
05561 Kamil Kurek Polska 26.05.2001 7 19 14:38
05565 Filip Kozubek Polska 04.11.2000 4 22 8:48
05567 Patryk Rucki Polska 17.03.2000 1 23 3:69
08442 Marzena Machej Polska 19.02.1986 0 4 0:8
05564 Robert Kalisz Polska 28.08.1964 0 0 0:0
05560 Konrad Chmielniak Polska 07.11.2005 0 0 0:0
05566 Arkadiusz Krajewski Polska 09.03.1965 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-20
g. 19:00
003
4LMB 1
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka Leszna Górna 1:9 Szczegóły
2018-09-26
g. 18:00
011
4LMB 2
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent Cieszyn 0:10 Szczegóły
2018-10-04
g. 19:00
019
4LMB 3
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS Pszczyna 1:9 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:30
027
4LMB 4
AKS II Mikołów Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
2018-10-25
g. 19:00
035
4LMB 5
Fundacja Talent Cieszyn KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
2018-11-05
g. 18:00
043
4LMB 6
LKS Rój Żory Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2018-11-15
g. 19:00
051
4LMB 7
Fundacja Talent Cieszyn KRS TKKF Relaks Wodzisław 0:10 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
059
4LMB 8
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2018-12-06
g. 19:00
067
4LMB 9
Fundacja Talent Cieszyn KTS Lędziny 2:8 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:00
075
4LMB 10
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów Fundacja Talent Cieszyn 10:0 Szczegóły
2018-12-20
g. 19:00
083
4LMB 11
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2019-01-14
g. 18:00
091
4LMB 12
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 9:1 Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00
098
4LMB 13
KS Bojanów Fundacja Talent Cieszyn 9:1 Szczegóły
2019-01-31
g. 19:00
105
4LMB 14
Fundacja Talent Cieszyn UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:30
114
4LMB 15
LUKS Węgierska Górka Fundacja Talent Cieszyn 10:0 Szczegóły