Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Lesznianka I Leszna Góra
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP Dzięgielów, ul. Cieszyńska 4 Leszna Górna
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jacek Sztuka
696 716 608
Osoba odpowiedzialna:
Lorc Mateusz
669 189 267
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01782 Marcin Cieślar Polska 06.03.1976 21 13 21:13
01791 Dariusz Walarus Polska 03.04.1974 18 16 18:16
01788 Jacek Sztuka Polska 11.09.1971 9 23 9:23
01779 Jacek Balcar Polska 27.03.1977 4 24 4:24
01785 Artur Jahn Polska 21.06.1964 2 2 2:2
01780 Robert Bałoń Polska 23.04.1975 0 2 0:2
01799 Wojciech Czendlik Polska 17.07.2007 0 2 0:2
01808 Piotr Waszut Polska 25.11.2003 0 0 0:0
01789 Andrzej Sztwiertnia Polska 19.06.1972 0 0 0:0
01784 Dawid Dziembała Polska 12.02.1999 0 0 0:0
01787 Andrzej Siedlaczek Polska 27.11.1952 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-01
g. 18:00
3
4LMA 1
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2021-10-14
g. 18:00
7
4LMA 2
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:45
11
4LMA 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
20
4LMA 4
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:00
25
4LMA 5
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Góra 6:4 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:30
30
4LMA 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka I Leszna Góra 8:2 Szczegóły
2021-11-23
g. 18:00
34
4LMA 7
LKS Lesznianka I Leszna Góra JKTS Jastrzębie-Zdrój 4:6 Szczegóły
2021-11-26
g. 19:00
39
4LMA 8
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka I Leszna Góra 9:1 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
43
4LMA 9
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2022-01-26
g. 18:30
1
4LMA 10
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Góra 10:0 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:00
6
4LMA 11
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:00
11
4LMA 12
LKS Lesznianka I Leszna Góra RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
16
4LMA 13
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2022-03-18
g. 19:00
21
4LMA 14
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
26
4LMA 15
LKS Lesznianka I Leszna Góra LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-04-04
g. 18:00
31
4LMA 16
LKS Orzeł Kozy LKS Lesznianka I Leszna Góra 1:9 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
36
4LMA 17
LKS Lesznianka I Leszna Góra Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
41
4LMA 18
LKS Lesznianka I Leszna Góra ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły