Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS II Pszczyna
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5 (ZS nr 1 w Pszczynie),
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Friebe Janusz
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Baborski Andrzej
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04604 Bogusław Surma Polska 15.12.1960 26 6 26:6
04610 Wacław Stec Polska 04.07.1977 10 9 10:9
04605 Artur Wyrzykowski Polska 30.04.1985 6 4 6:4
04607 Sabina Kukla Polska 20.08.1980 6 19 6:19
04606 Mariusz Duraj Polska 21.06.1979 4 16 4:16
04603 Grzegorz Macioł Polska 24.01.1982 3 8 3:8
04608 Jacek Rus Polska 31.03.1997 2 17 2:17
04611 Jan Walencik Polska 09.05.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 17:45
1
4LMA 1
LKS Pogórze ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2021-10-07
g. 18:00
10
4LMA 2
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
15
4LMA 3
MKS III Czechowice-Dziedzice ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
19
4LMA 4
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:00
25
4LMA 5
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Góra 6:4 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
28
4LMA 6
ULKTS II Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
2021-11-17
g. 18:30
35
4LMA 7
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:00
37
4LMA 8
ULKTS II Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:00
45
4LMA 9
JKTS Jastrzębie-Zdrój ULKTS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
2022-01-28
g. 18:00
5
4LMA 10
ULKTS II Pszczyna JKTS Jastrzębie-Zdrój 7:3 Szczegóły
2022-02-11
g. 18:00
7
4LMA 11
ULKTS II Pszczyna LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2022-03-04
g. 18:00
14
4LMA 12
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-03-11
g. 19:00
18
4LMA 13
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2022-03-16
g. 18:30
23
4LMA 14
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:00
29
4LMA 15
RKS Cukrownik Chybie ULKTS II Pszczyna 0:10 Szczegóły
2022-04-12
g. 18:00
32
4LMA 16
ULKTS II Pszczyna MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2022-04-11
g. 18:00
40
4LMA 17
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
41
4LMA 18
LKS Lesznianka I Leszna Góra ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły