Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Pogórze
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pogórze, ul. Zamek 8 , Hala Sportowa im. Jana Marka
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pogórze, ul. Zamek 8 , Hala Sportowa im. Jana Marka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomzik Piotr
699 892 509
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07066 Janusz Ihas Polska 25.04.1975 27 7 27:7
07069 Sebastian Szostok Polska 06.11.2002 22 12 22:12
07068 Witold Nowakowski Polska 12.01.1962 18 9 18:9
07067 Jarosław Majocha Polska 31.12.1970 14 18 14:18
10221 Wojciech Duda Polska 06.02.1992 2 7 2:7

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 17:45
1
4LMA 1
LKS Pogórze ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2021-10-08
g. 19:00
6
4LMA 2
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:45
11
4LMA 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:30
16
4LMA 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
2021-10-27
g. 17:45
21
4LMA 5
LKS Pogórze JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
2021-11-12
g. 19:00
26
4LMA 6
Fundacja Talent Cieszyn LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
2021-11-17
g. 17:45
31
4LMA 7
LKS Pogórze LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
2021-11-26
g. 18:00
36
4LMA 8
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2021-12-08
g. 17:45
41
4LMA 9
LKS Pogórze MKS II Czechowice Dziedzice 10:0 Szczegóły
2022-01-24
g. 18:00
4
4LMA 10
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2022-02-11
g. 18:00
7
4LMA 11
ULKTS II Pszczyna LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2022-03-02
g. 18:00
15
4LMA 12
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
16
4LMA 13
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2022-03-16
g. 17:45
25
4LMA 14
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-03-30
g. 17:45
27
4LMA 15
LKS Pogórze Fundacja Talent Cieszyn 7:3 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:30
34
4LMA 16
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Pogórze 8:2 Szczegóły
2022-04-20
g. 17:45
38
4LMA 17
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
2022-04-27
g. 17:45
43
4LMA 18
LKS Pogórze MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły