Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS III Czechowice-Dziedzice
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 3, ul. Bory 2 43-518 Ligota Czechowice Dziedzice
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:
Mazur Paweł
606 112 652
Osoba odpowiedzialna:
Szary Tomasz
505720869
Osoba odpowiedzialna:
Mazur Paweł
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00070 Piotr Puda Polska 07.10.1969 21 13 21:13
00072 Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 17 13 17:13
00076 Zbigniew Suchodolski Polska 10.09.1962 16 16 16:16
00075 Paweł Suchodolski Polska 28.03.1987 8 25 8:25
00346 Mikołaj Zając Polska 05.12.2009 2 2 2:2
00340 Kamil Orszulak Polska 12.02.2009 1 2 1:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-05
g. 18:30
2
4LMA 1
MKS II Czechowice Dziedzice MKS III Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
2021-10-08
g. 19:00
6
4LMA 2
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
15
4LMA 3
MKS III Czechowice-Dziedzice ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
20
4LMA 4
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
2021-10-29
g. 19:00
24
4LMA 5
MKS III Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2021-11-10
g. 18:00
29
4LMA 6
JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS III Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
2021-11-19
g. 19:00
33
4LMA 7
MKS III Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2021-11-22
g. 18:00
38
4LMA 8
LKS Orzeł Kozy MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2021-12-10
g. 19:00
42
4LMA 9
MKS III Czechowice-Dziedzice RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
2022-02-16
g. 18:30
3
4LMA 10
LITS Meble Anders II Żywiec MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
2022-02-11
g. 19:00
9
4LMA 11
Fundacja Talent Cieszyn MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
2022-03-04
g. 19:00
12
4LMA 12
MKS III Czechowice-Dziedzice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2022-03-11
g. 18:00
20
4LMA 13
RKS Cukrownik Chybie MKS III Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
2022-03-18
g. 19:00
21
4LMA 14
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:00
30
4LMA 15
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
2022-04-12
g. 18:00
32
4LMA 16
ULKTS II Pszczyna MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2022-04-22
g. 19:00
39
4LMA 17
MKS III Czechowice-Dziedzice JKTS Jastrzębie-Zdrój 7:3 Szczegóły
2022-04-27
g. 17:45
43
4LMA 18
LKS Pogórze MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły