Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Cieślar
LKS Lesznianka I Leszna Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 marca 1976 r.
34
Występy
21
Zwycięstwa
13
Porażki
61.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nikiel Sebastian - Cieślar Marcin 1 1:3 (6:11,11:6,9:11,6:11)
1 Grabski Dawid - Cieślar Marcin 1 3:0 (11:4,11:3,13:11)
3 Szostok Sebastian - Cieślar Marcin 2 2:3 (7-11 11-8 11-6 12-14 6-11)
3 Duda Wojciech - Cieślar Marcin 2 2:3 (14-12 6-11 12-10 9-11 6-11)
2 Cieślar Marcin - Gryga Rafał 1 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 5:11)
2 Cieślar Marcin - Szary Piotr 1 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:8, 10:12)
4 Cieślar Marcin - Suchodolski Zbigniew 2 2:3 (11-4, 11-4, 12-14, 8-11, 8-11)
4 Cieślar Marcin - Orszulak Kamil 2 3:0 (11-5, 13-11, 11-4)
5 Stec Wacław - Cieślar Marcin 1 2:3 (13:11, 6:11, 7:11, 11:8, 5:11)
5 Rus Jacek - Cieślar Marcin 1 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
6 Kufel Karol - Cieślar Marcin 1 3:2 (11:9, 11:6, 4:11, 11:13, 11:7)
6 Gajewski Adam - Cieślar Marcin 1 0:3 (3:11, 14:16, 9:11)
7 Cieślar Marcin - Łosiński Wojciech 1 2:3 (13:11,9:11,6:11,11:3,5:11)
7 Cieślar Marcin - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (11:7,3:11,10:12,11:8,11:7)
8 Kasperski Adam - Cieślar Marcin 1 3:0 (11:7,11:2,11:3)
8 Machej Adrian - Cieślar Marcin 1 3:1 (11:6,12:10,9:11,14:12)
9 Cieślar Marcin - Dziendziel Zdzisław 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:7)
9 Cieślar Marcin - Kralczyński Kornel 1 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
10 Gawlas Mateusz - Cieślar Marcin 2 3:1 (12:10, 11:3, 8:12, 11:9)
10 Mazur Paweł - Cieślar Marcin 2 3:2 (8:11, 11:6, 11:13, 11:8, 11:7 )
11 Łosiński Wojciech - Cieślar Marcin 2 1:3 (3:P11,6:11,13:11,4:11)
11 Kleta Rafał - Cieślar Marcin 2 1:3 (11:8,8:11,9:11,5:11)
13 Cieślar Marcin - Nowakowski Witold 2 3:0 (11-6, 11-3, 11-5)
13 Cieślar Marcin - Majocha Jarosław 2 3:1 (11-7, 12-10, 8-11, 11-6)
14 Suchodolski Zbigniew - Cieślar Marcin 2 3:0 (11:3, 11;3, 11;9)
14 Suchodolski Paweł - Cieślar Marcin 2 1:3 (12;10, 8;11, 9;11, 9;11)
15 Cieślar Marcin - Rus Maksymilian 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 13:15, 2:11)
15 Cieślar Marcin - Gajewski Adam 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:6)
16 Kralczyński Kornel - Cieślar Marcin 2 0:3 (9:11, 11:13. 10:12)
16 Wójcik Krzysztof - Cieślar Marcin 2 1:3 (7:11. 11:9, 8:11, 6:11)
17 Cieślar Marcin - Machej Adrian 2 3:0 (11-8, 11-5, 15-13)
17 Cieślar Marcin - Massalski Marcin 2 3:2 (11-5, 6-11, 9-11, 12-10, 11-9)
18 Cieślar Marcin - Kukla Sabina 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
18 Cieślar Marcin - Rus Jacek 2 3:1 (13:11, 11:6, 10:12, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Śmieja Zbigniew / Grabski Dawid - Walarus Dariusz / Cieślar Marcin 1 3:1 (11:9,8:11,12:10,11:6)
2 Cieślar Marcin / Walarus Dariusz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
3 Majocha Jarosław / Duda Wojciech - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 1:3 (9-11 11-8 11-13 7-11)
4 Sztuka Jacek / Cieślar Marcin - Puda Piotr / Suchodolski Paweł 1 3:1 (11-5, 11-8, 9-11, 11-9)
5 Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:6)
6 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Walarus Dariusz / Cieślar Marcin 2 3:0 (11:9, 13:11, 13:11)
7 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 2:3 (8:11,11:5,9:11,11:8,7:11)
8 Roszkowski Adam / Machej Adrian - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 3:0 (11:4,11:9,11:5)
9 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 2 2:3 (8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 5:11)
10 Gryga Rafał / Polok Paweł - Balcar Jacek / Cieślar Marcin 1 3:1 (11:6. 9:11, 11:1, 11:5)
11 Łosiński Wojciech / Kleta Rafał - Cieślar Marcin / Balcar Jacek 2 2:3 (11:7,7:11,11:9,8:11,6:11)
13 Cieślar Marcin / Balcar Jacek - Ihas Janusz / Szostok Sebastian 1 0:3 (5-11, 3-11, 3-11)
14 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Cieślar Marcin / Czendlik Wojciech 2 3:1 (11;5, 11;4, 8;11, 11;4)
15 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Hetnał Sandra / Kufel Karol 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 3:11, 13;11)
16 Mirek Krzysztof / Prochot Krystian - Cieślar Marcin / Jahn Artur 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 13:11, 8:11)
17 Balcar Jacek / Cieślar Marcin - Kasperski Adam / Massalski Marcin 1 1:3 (11-8, 6-11, 5-11, 7-11)
18 Cieślar Marcin / Balcar Jacek - Kukla Sabina / Surma Bogusław 1 0:3 (6:11, 2:11, 5:11)