Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders II Żywiec
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Niezapominajki 1 , Żywiec Oczków SP.
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Niezapominajki 14, Żywiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mika Tomasz
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Kufel Dominik
888-666-189
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01477 Karol Kufel Polska 02.08.2008 31 3 31:3
01459 Sandra Hetnał Polska 03.09.1999 16 16 16:16
01480 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 11 19 11:19
01462 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 11 1 11:1
01457 Adam Gajewski Polska 13.07.1973 2 26 2:26
01463 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 0 0 0:0
01461 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-27
g. 18:00
4
4LMA 1
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
2021-10-06
g. 18:30
8
4LMA 2
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
2021-10-13
g. 18:30
12
4LMA 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:30
16
4LMA 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
2021-10-29
g. 19:00
24
4LMA 5
MKS III Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:30
30
4LMA 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka I Leszna Góra 8:2 Szczegóły
2021-11-17
g. 18:30
35
4LMA 7
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
2021-11-24
g. 18:00
40
4LMA 8
JKTS Jastrzębie-Zdrój LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:30
44
4LMA 9
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 6:4 Szczegóły
2022-02-16
g. 18:30
3
4LMA 10
LITS Meble Anders II Żywiec MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:30
8
4LMA 11
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 7:3 Szczegóły
2022-03-04
g. 18:00
14
4LMA 12
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:30
17
4LMA 13
LITS Meble Anders II Żywiec JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
2022-03-16
g. 17:45
25
4LMA 14
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
26
4LMA 15
LKS Lesznianka I Leszna Góra LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-04-08
g. 19:00
35
4LMA 16
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-04-20
g. 18:30
37
4LMA 17
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2022-04-29
g. 18:00
44
4LMA 18
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec 0:10 Szczegóły