Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Szostok Sebastian
(LKS Pogórze)
17 16 1 94%
2. Ihas Janusz
(LKS Pogórze)
17 16 1 94%
3. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
15 14 1 93%
4. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
14 13 1 93%
5. Gawlas Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
16 13 3 81%
6. Szary Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
15 12 3 80%
7. Massalski Marcin
(Fundacja Talent Cieszyn)
16 12 4 75%
8. Surma Bogusław
(ULKTS II Pszczyna)
16 12 4 75%
9. Kasperski Adam
(Fundacja Talent Cieszyn)
16 12 4 75%
10. Libiszewski Grzegorz
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
16 11 5 69%
11. Łosiński Wojciech
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
17 10 7 59%
12. Kukla Sabina
(ULKTS II Pszczyna)
12 9 3 75%
13. Kleta Rafał
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
16 9 7 56%
14. Suchodolski Zbigniew
(MKS III Czechowice-Dziedzice)
15 8 7 53%
15. Kufel Karol
(LITS Meble Anders II Żywiec)
17 8 9 47%
16. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
7 7 0 100%
17. Juchnik Henryk
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
12 7 5 58%
18. Machej Adrian
(Fundacja Talent Cieszyn)
16 7 9 44%
19. Sztuka Jacek
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
16 7 9 44%
20. Roszkowski Adam
(Fundacja Talent Cieszyn)
17 7 10 41%
21. Nowakowski Witold
(LKS Pogórze)
13 6 7 46%
22. Mirek Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
14 6 8 43%
23. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders II Żywiec)
15 6 9 40%
24. Ramenda Krzysztof
(MKS III Czechowice-Dziedzice)
15 6 9 40%
25. Majocha Jarosław
(LKS Pogórze)
16 6 10 38%
26. Kralczyński Kornel
(LKS Orzeł Kozy)
16 6 10 38%
27. Suchodolski Paweł
(MKS III Czechowice-Dziedzice)
17 6 11 35%
28. Walarus Dariusz
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
17 6 11 35%
29. Wójcik Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
17 6 11 35%
30. Prochot Krystian
(LKS Orzeł Kozy)
12 5 7 42%
31. Cieślar Marcin
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
17 5 12 29%
32. Wyrzykowski Artur
(ULKTS II Pszczyna)
6 4 2 67%
33. Grabski Dawid
(RKS Cukrownik Chybie)
7 4 3 57%
34. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders II Żywiec)
16 4 12 25%
35. Puda Piotr
(MKS III Czechowice-Dziedzice)
17 4 13 24%
36. Banach Piotr
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
4 3 1 75%
37. Ihas Jerzy
(RKS Cukrownik Chybie)
4 3 1 75%
38. Kajstura I Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
7 3 4 43%
39. Stec Wacław
(ULKTS II Pszczyna)
11 3 8 27%
40. Duraj Mariusz
(ULKTS II Pszczyna)
13 3 10 23%
41. Balcar Jacek
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
14 3 11 21%
42. Orszulak Kamil
(MKS III Czechowice-Dziedzice)
2 2 0 100%
43. Zając Mikołaj
(MKS III Czechowice-Dziedzice)
2 2 0 100%
44. Łuczka Jakub
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
3 2 1 67%
45. Kajstura II Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
3 2 1 67%
46. Śmieja Zbigniew
(RKS Cukrownik Chybie)
7 2 5 29%
47. Mazur Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
48. Jahn Artur
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
2 1 1 50%
49. Zagajewski Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
50. Macioł Grzegorz
(ULKTS II Pszczyna)
4 1 3 25%
51. Dziendziel Zdzisław
(LKS Orzeł Kozy)
9 1 8 11%
52. Hetnał Sandra
(LITS Meble Anders II Żywiec)
13 1 12 8%
53. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent Cieszyn)
1 0 1 0%
54. Bałoń Robert
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
1 0 1 0%
55. Sobik Radosław
(Fundacja Talent Cieszyn)
1 0 1 0%
56. Kozubek Filip
(Fundacja Talent Cieszyn)
1 0 1 0%
57. Czendlik Wojciech
(LKS Lesznianka I Leszna Góra)
1 0 1 0%
58. Duda Wojciech
(LKS Pogórze)
5 0 5 0%
59. Rus Jacek
(ULKTS II Pszczyna)
6 0 6 0%