Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Walarus
LKS Lesznianka I Leszna Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 kwietnia 1974 r.
34
Występy
18
Zwycięstwa
16
Porażki
52.94%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grabski Dawid - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:5,11:8,11:8)
1 Śmieja Zbigniew - Walarus Dariusz 1 0:3 (3:11,6:11,6:11)
3 Majocha Jarosław - Walarus Dariusz 1 2:3 (14-12 11-9 5-11 10-12 6-11)
3 Ihas Janusz - Walarus Dariusz 1 3:1 (11-8 11-4 4-11 11-1)
2 Walarus Dariusz - Gawlas Mateusz 2 2:3 (6:11, 11:5, 7:11, 11:8, 8:11)
2 Walarus Dariusz - Polok Paweł 2 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)
4 Walarus Dariusz - Puda Piotr 1 3:0 (11-3, 11-5, 11-4)
4 Walarus Dariusz - Suchodolski Paweł 1 3:1 (6-11, 14-12, 13-11, 11-8)
5 Surma Bogusław - Walarus Dariusz 2 3:0 (11:6, 11:1, 11:6)
5 Kukla Sabina - Walarus Dariusz 2 0:3 (2:11, 7:11, 7:11)
6 Kufel Dominik - Walarus Dariusz 1 3:1 (11:8, 11:7, 12:14, 11:9)
6 Kufel Karol - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
7 Walarus Dariusz - Juchnik Henryk 2 3:0 (11:9,11:4,15:13)
7 Walarus Dariusz - Kleta Rafał 2 3:0 (11:1,11:7,11:8)
8 Massalski Marcin - Walarus Dariusz 2 3:2 (6:11,10:12,11:8,11:5,11:3)
8 Roszkowski Adam - Walarus Dariusz 2 2:3 (11:7,1:11,11:6,3:11,7:11)
9 Walarus Dariusz - Wójcik Krzysztof 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
9 Walarus Dariusz - Mirek Krzysztof 2 3:0 (11;9, 11;7, 11;7)
10 Polok Paweł - Walarus Dariusz 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:4)
10 Gryga Rafał - Walarus Dariusz 1 3:2 (11:9, 11:7, 1:11, 5:11, 11:7)
11 Kleta Rafał - Walarus Dariusz 2 0:3 (8:11,7:11,10:12)
11 Łosiński Wojciech - Walarus Dariusz 2 2:3 (11:3,3:11,11:9,5:11,6:11)
13 Walarus Dariusz - Szostok Sebastian 1 3:2 (11-6, 7-11, 11-7, 6-11, 11-6)
13 Walarus Dariusz - Ihas Janusz 1 0:3 (8-11, 8-11, 11-13)
14 Ramenda Krzysztof - Walarus Dariusz 1 2:3 (11:5, 8:11, 7:11, 11:7, 6:11)
14 Puda Piotr - Walarus Dariusz 1 3:2 (11:9, 10:12, 8:11, 11:4, 11:9)
15 Walarus Dariusz - Gajewski Adam 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:4)
15 Walarus Dariusz - Rus Maksymilian 2 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 13:15)
16 Wójcik Krzysztof - Walarus Dariusz 2 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 8:11)
16 Kralczyński Kornel - Walarus Dariusz 2 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
17 Walarus Dariusz - Roszkowski Adam 1 0:3 (7-11, 13-15, 3-11)
17 Walarus Dariusz - Kasperski Adam 1 1:3 (14-16, 4-11, 11-6, 8-11)
18 Walarus Dariusz - Macioł Grzegorz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
18 Walarus Dariusz - Surma Bogusław 1 0:3 (7:11, 5:11, 1:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Śmieja Zbigniew / Grabski Dawid - Walarus Dariusz / Cieślar Marcin 1 3:1 (11:9,8:11,12:10,11:6)
2 Cieślar Marcin / Walarus Dariusz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
3 Majocha Jarosław / Duda Wojciech - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 1:3 (9-11 11-8 11-13 7-11)
4 Balcar Jacek / Walarus Dariusz - Suchodolski Zbigniew / Orszulak Kamil 2 0:3 (9-11, 8-11, 7-11)
5 Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:6)
6 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Walarus Dariusz / Cieślar Marcin 2 3:0 (11:9, 13:11, 13:11)
7 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 2:3 (8:11,11:5,9:11,11:8,7:11)
8 Roszkowski Adam / Machej Adrian - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 3:0 (11:4,11:9,11:5)
9 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 2 2:3 (8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 5:11)
10 Gawlas Mateusz / Mazur Paweł - Sztuka Jacek / Walarus Dariusz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
11 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Walarus Dariusz / Sztuka Jacek 1 3:2 (11:4,11:5,15:17,9:11,14:12)
13 Walarus Dariusz / Sztuka Jacek - Majocha Jarosław / Nowakowski Witold 2 0:3 (7-11, 3-11, 7-11)
14 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Walarus Dariusz / Sztuka Jacek 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:5, 10:12, 10:12)
15 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Hetnał Sandra / Kufel Karol 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 3:11, 13;11)
16 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Sztuka Jacek / Walarus Dariusz 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 10:12)
17 Walarus Dariusz / Sztuka Jacek - Machej Adrian / Roszkowski Adam 2 3:1 (8-11, 15-13, 11-6, 12-10)
18 Walarus Dariusz / Sztuka Jacek - Rus Jacek / Macioł Grzegorz 2 3:0 (11:7, 14:12, 12:10)