Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Orzeł Kozy
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kozy, ul. PL.KS.K. Kochaja 1 Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirek Krzysztof
502 195 405
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10175 Krystian Prochot Polska 05.02.1998 17 7 17:7
10176 Krzysztof Wójcik Polska 13.09.1981 17 17 17:17
10174 Krzysztof Mirek Polska 21.08.1961 10 17 10:17
10173 Kornel Kralczyński Polska 01.12.1973 9 23 9:23
10172 Zdzisław Dziendziel Polska 18.11.1951 2 17 2:17

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-27
g. 18:00
4
4LMA 1
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
2021-10-06
g. 18:00
9
4LMA 2
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2021-10-11
g. 18:00
14
4LMA 3
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
19
4LMA 4
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:00
23
4LMA 5
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy 0:10 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
27
4LMA 6
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2021-11-17
g. 17:45
31
4LMA 7
LKS Pogórze LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
2021-11-22
g. 18:00
38
4LMA 8
LKS Orzeł Kozy MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
43
4LMA 9
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2022-01-24
g. 18:00
4
4LMA 10
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:30
8
4LMA 11
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 7:3 Szczegóły
2022-02-28
g. 19:00
13
4LMA 12
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:30
19
4LMA 13
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy 9:1 Szczegóły
2022-03-14
g. 18:00
22
4LMA 14
LKS Orzeł Kozy RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:00
30
4LMA 15
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
2022-04-04
g. 18:00
31
4LMA 16
LKS Orzeł Kozy LKS Lesznianka I Leszna Góra 1:9 Szczegóły
2022-04-11
g. 18:00
40
4LMA 17
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
2022-04-25
g. 18:00
42
4LMA 18
LKS Orzeł Kozy JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły