Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Sztuka
LKS Lesznianka I Leszna Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 września 1971 r.
32
Występy
9
Zwycięstwa
23
Porażki
28.13%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kajstura II Tomasz - Sztuka Jacek 2 0:3 (9:11,9:11,6:11)
1 Kajstura I Tomasz - Sztuka Jacek 2 1:3 (9:11,8:11,11:9,7:11)
3 Duda Wojciech - Sztuka Jacek 2 0:3 (8-11 6-11 6-11)
3 Szostok Sebastian - Sztuka Jacek 2 3:1 (14-16 11-7 11-8 11-1)
2 Sztuka Jacek - Polok Paweł 2 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
2 Sztuka Jacek - Gawlas Mateusz 2 0:3 (4:11, 9:11, 2:11)
4 Sztuka Jacek - Suchodolski Paweł 1 3:2 (7-11, 11-5, 10-12, 11-8, 13-11)
4 Sztuka Jacek - Puda Piotr 1 1:3 (6-11, 11-3, 7-11, 7-11)
5 Wyrzykowski Artur - Sztuka Jacek 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
5 Surma Bogusław - Sztuka Jacek 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
6 Hetnał Sandra - Sztuka Jacek 2 0:3 (7:11, 10:12, 8:11)
6 Rus Maksymilian - Sztuka Jacek 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
7 Sztuka Jacek - Kleta Rafał 2 1:3 (13:15,10:12,11:7,6:11)
7 Sztuka Jacek - Juchnik Henryk 2 1:3 (6:11,12:10,5:11,8:11)
8 Roszkowski Adam - Sztuka Jacek 2 3:2 (11:9,1:11,13:15,11:5,11:6)
8 Massalski Marcin - Sztuka Jacek 2 3:2 (9:11,11:9,11:7,8:11,11:3)
10 Gryga Rafał - Sztuka Jacek 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:5)
10 Polok Paweł - Sztuka Jacek 1 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 12:10)
11 Juchnik Henryk - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:3,11:3,11:9)
11 Libiszewski Grzegorz - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:9,11:3,11:8)
13 Sztuka Jacek - Ihas Janusz 1 1:3 (15-13, 8-11, 9-11, 3-11)
13 Sztuka Jacek - Szostok Sebastian 1 2:3 (14-12, 8-11, 11-7, 3-11, 7-11)
14 Puda Piotr - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:7, 12:10, 1:3)
14 Ramenda Krzysztof - Sztuka Jacek 1 3:0 (16:14, 11:9, 11:9)
15 Sztuka Jacek - Kufel Karol 1 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
15 Sztuka Jacek - Hetnał Sandra 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11)
16 Prochot Krystian - Sztuka Jacek 1 0:3 (3:11, 9:11, 9:11)
16 Mirek Krzysztof - Sztuka Jacek 1 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 7:11)
17 Sztuka Jacek - Kasperski Adam 1 1:3 (5-11, 11-7, 7-11, 6-11)
17 Sztuka Jacek - Roszkowski Adam 1 2:3 (13-11, 16-18, 10-12, 11-8, 7-11)
18 Sztuka Jacek - Rus Jacek 2 3:2 (11:5, 10:12, 6:11, 14:12, 11:5)
18 Sztuka Jacek - Kukla Sabina 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 3:1 (7:11,11:4,11:5,11:9)
2 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Gryga Rafał / Polok Paweł 2 0:3 (3:11, 2:11, 7:11)
3 Ihas Janusz / Szostok Sebastian - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:1 (11-6 7-11 11-6 11-7)
4 Sztuka Jacek / Cieślar Marcin - Puda Piotr / Suchodolski Paweł 1 3:1 (11-5, 11-8, 9-11, 11-9)
5 Duraj Mariusz / Stec Wacław - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:7, 13:11)
6 Kufel Dominik / Gajewski Adam - Bałoń Robert / Sztuka Jacek 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:7)
7 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 2 3:2 (12:10,7:11,11:8,8:11,12:10)
8 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:0 (11:3,11:6,11:6)
10 Gawlas Mateusz / Mazur Paweł - Sztuka Jacek / Walarus Dariusz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
11 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Walarus Dariusz / Sztuka Jacek 1 3:2 (11:4,11:5,15:17,9:11,14:12)
13 Walarus Dariusz / Sztuka Jacek - Majocha Jarosław / Nowakowski Witold 2 0:3 (7-11, 3-11, 7-11)
14 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Walarus Dariusz / Sztuka Jacek 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:5, 10:12, 10:12)
15 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Rus Maksymilian / Gajewski Adam 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
16 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Sztuka Jacek / Walarus Dariusz 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 10:12)
17 Walarus Dariusz / Sztuka Jacek - Machej Adrian / Roszkowski Adam 2 3:1 (8-11, 15-13, 11-6, 12-10)
18 Walarus Dariusz / Sztuka Jacek - Rus Jacek / Macioł Grzegorz 2 3:0 (11:7, 14:12, 12:10)