Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS II Czechowice Dziedzice
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 3, ul. Bory 2 43-518 Ligota Czechowice Dziedzice
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:
Mazur Paweł
606 112 652
Osoba odpowiedzialna:
Szary Tomasz
505720869
Osoba odpowiedzialna:
Mazur Paweł
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Paweł Polok Polska 11.07.2006 12 2 12:2
Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 10 2 10:2
Piotr Puda Polska 07.10.1969 10 4 10:4
Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 8 4 8:4
Rafał Gryga Polska 02.10.1990 8 6 8:6
Mateusz Gawlas Polska 28.12.2009 2 0 2:0
Michał Ostanek Polska 13.05.1998 2 2 2:2
Paweł Mazur Polska 17.08.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
002
4LMA 1
MKS II Czechowice Dziedzice JKTS Jastrzębie-Zdrój 10:0 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
007
4LMA 2
ULKTS II Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
012
4LMA 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
017
4LMA 4
RKS Cukrownik Chybie MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2020-11-10
g. 19:00
022
4LMA 5
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2020-12-21
g. 18:00
027
4LMA 6
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2020-11-25
g. 19:00
032
4LMA 7
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS I Pszczyna 4:6 Szczegóły
2020-12-02
g. 18:00
037
4LMA 8
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-12-09
g. 17:30
041
4LMA 9
LKS Lesznianka I Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 19:00
002
4LMA 10
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
009
4LMA 11
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Górna -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
013
4LMA 12
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
018
4LMA 13
JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
024
4LMA 14
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
027
4LMA 15
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
035
4LMA 16
MKS II Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
036
4LMA 17
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
045
4LMA 18
ULKTS I Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły