Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS II Pszczyna
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5 (ZS nr 1 w Pszczynie),
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Friebe Janusz
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Baborski Andrzej
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mariusz Duraj Polska 21.06.1979 5 11 5:11
Sabina Kukla Polska 20.08.1980 5 10 5:10
Jacek Rus Polska 31.03.1997 5 11 5:11
Wacław Stec Polska 04.07.1977 3 10 3:10
Bogusław Surma Polska 15.12.1960 0 0 0:0
Grzegorz Macioł Polska 24.01.1982 0 9 0:9
Marcin Zygmunt Polska 25.11.1970 0 3 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
003
4LMA 1
ULKTS I Pszczyna ULKTS II Pszczyna 10:0 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
007
4LMA 2
ULKTS II Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-11-11
g. 18:00
011
4LMA 3
LKS Lesznianka I Leszna Górna ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
020
4LMA 4
ULKTS II Pszczyna JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
2020-11-17
g. 18:00
025
4LMA 5
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
030
4LMA 6
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 3:7 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
034
4LMA 7
ULKTS II Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 1:9 Szczegóły
2020-11-30
g. 18:00
039
4LMA 8
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00
043
4LMA 9
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 2:8 Szczegóły
2021-03-16
g. 18:00
001
4LMA 10
ULKTS II Pszczyna ULKTS I Pszczyna -:- Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
006
4LMA 11
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
011
4LMA 12
ULKTS II Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
016
4LMA 13
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
021
4LMA 14
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Górna -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
026
4LMA 15
RKS Cukrownik Chybie ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
031
4LMA 16
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
036
4LMA 17
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
041
4LMA 18
JKTS Jastrzębie-Zdrój ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły