Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS I Pszczyna
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5 (ZS nr 1 w Pszczynie)
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Friebe Janusz
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Baborski Andrzej
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Tadeusz Durka Polska 13.11.1960 16 0 16:0
Janusz Friebe Polska 25.11.1970 14 1 14:1
Krzysztof Lewczak Polska 08.05.1985 9 5 9:5
Artur Wyrzykowski Polska 30.04.1985 8 1 8:1
Zbigniew Suchodolski Polska 10.09.1962 5 4 5:4
Paweł Suchodolski Polska 28.03.1987 4 5 4:5

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
003
4LMA 1
ULKTS I Pszczyna ULKTS II Pszczyna 10:0 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
008
4LMA 2
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS I Pszczyna 1:9 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
013
4LMA 3
ULKTS I Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 7:3 Szczegóły
2020-11-24
g. 18:00
018
4LMA 4
LKS Orzeł Kozy ULKTS I Pszczyna 4:6 Szczegóły
2020-12-04
g. 19:00
023
4LMA 5
ULKTS I Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 9:1 Szczegóły
2020-11-18
g. 18:00
028
4LMA 6
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS I Pszczyna 4:6 Szczegóły
2020-11-25
g. 19:00
032
4LMA 7
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS I Pszczyna 4:6 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:30
036
4LMA 8
ULKTS I Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00
042
4LMA 9
JKTS Jastrzębie-Zdrój ULKTS I Pszczyna 1:9 Szczegóły
2021-03-16
g. 18:00
001
4LMA 10
ULKTS II Pszczyna ULKTS I Pszczyna -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
010
4LMA 11
ULKTS I Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 18:00
012
4LMA 12
LKS Lesznianka I Leszna Górna ULKTS I Pszczyna -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
019
4LMA 13
ULKTS I Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
023
4LMA 14
ULKTS I Pszczyna JKTS Jastrzębie-Zdrój -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
028
4LMA 15
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS I Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
034
4LMA 16
ULKTS I Pszczyna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
037
4LMA 17
RKS Cukrownik Chybie ULKTS I Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
045
4LMA 18
ULKTS I Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły