Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Wróbel
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 1991 r.
14
Występy
8
Zwycięstwa
6
Porażki
57.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Paweł - Kleta Rafał 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
1 Wróbel Paweł - Łosiński Wojciech 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
2 Zygmunt Marcin - Wróbel Paweł 2 0:3 (5:11, 11:13, 7:11)
2 Macioł Grzegorz - Wróbel Paweł 2 0:3 (9:11, 5:11, 3:11)
5 Wróbel Paweł - Nowakowski Witold 2 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 11:8, 1o:12)
5 Wróbel Paweł - Wójcik Krzysztof 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 7:11, 9:11)
7 Wróbel Paweł - Friebe Janusz 1 1:3 (9:11, 3:11, 13:11, 9:11)
7 Wróbel Paweł - Lewczak Krzysztof 1 3:1 (11:4, 13:11, 9:11, 11:9)
9 Dziembała Dawid - Wróbel Paweł 1 2:3 (6:11, 10:12, 11:9, 11:9, 5:11)
9 Walarus Dariusz - Wróbel Paweł 1 2:3 (9:11, 14:16, 11:9, 14:12, 7:11)
6 Machej Adrian - Wróbel Paweł 1 3:2 (12:10,14:12,9:11,9:11,11:9)
6 Wiecheć Adrian - Wróbel Paweł 1 0:3 (4:11,6:11,7:11)
10 Wróbel Paweł - Ormaniec Rafał 1 (12:10, 11:9, 13:15, 9:11, 9:11)
10 Wróbel Paweł - Kolonko Piotr 1 (11:5, 11:3, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Paweł / Gryga Rafał - Juchnik Henryk / Łuczka Jakub 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:3, 11:9)
2 Rus Jacek / Kukla Sabina - Wróbel Paweł / Ramenda Krzysztof 2 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
5 Wróbel Paweł / Ramenda Krzysztof - Nowakowski Witold / Prochot Krystian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
6 Wiecheć Adrian / Massalski Marcin - Ramenda Krzysztof / Wróbel Paweł 1 0:3 (9:11,9:11,4:11)
7 Ramenda Krzysztof / Wróbel Paweł - Durka Tadeusz / Lewczak Krzysztof 2 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 3:11)
9 Dziembała Dawid / Sztuka Jacek - Wróbel Paweł / Puda Piotr 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10)
10 Wróbel Paweł / Gryga Rafał - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 (11:7, 11:9, 2:11, 11:8)