Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Ramenda
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 czerwca 1970 r.
16
Występy
10
Zwycięstwa
6
Porażki
62.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Macioł Grzegorz - Ramenda Krzysztof 2 0:3 (7:11, 4:11, 7:11)
2 Zygmunt Marcin - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 7:11)
3 Ramenda Krzysztof - Hetnał Sandra 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:5)
3 Ramenda Krzysztof - Krutak Michał 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:2)
5 Ramenda Krzysztof - Wójcik Krzysztof 2 3:1 (4:11, 11:4, 11:5, 11:2)
5 Ramenda Krzysztof - Nowakowski Witold 2 2:3 (3:11, 11:9, 11:4, 8:11, 8:11)
7 Ramenda Krzysztof - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (11:5 11:8, 10:12, 8:11, 14:12)
7 Ramenda Krzysztof - Durka Tadeusz 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
8 Kolonko Piotr - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (5:11, 5:11, 3:11)
8 Ormaniec Rafał - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 7:11, 1:11)
6 Wiecheć Adrian - Ramenda Krzysztof 1 1:3 (11:4,4:11,6:11,7:11)
6 Machej Adrian - Ramenda Krzysztof 1 1:3 (6:11,8:11,14:12,9:11)
11 Ramenda Krzysztof - Sztuka Jacek 2 (11:8, 11:8, 5:11, 11:4)
11 Ramenda Krzysztof - Sztwiertnia Andrzej 2 (9:11, 11:6, 11:7, 11:6)
12 Gajewski Adam - Ramenda Krzysztof 2 (6:11, 11:9, 11:7, 7:11, 8:11)
12 Hetnał Sandra - Ramenda Krzysztof 2 (9:11, 11:7, 14:12, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Rus Jacek / Kukla Sabina - Wróbel Paweł / Ramenda Krzysztof 2 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
3 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Hetnał Sandra / Kufel Karol 2 3:2 (11;4, 11;6, 4;11, 8;11, 11;8)
4 Kajstura I Tomasz / Sobel Artur - Ostanek Michał / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11,9:11,6:11)
5 Wróbel Paweł / Ramenda Krzysztof - Nowakowski Witold / Prochot Krystian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
6 Wiecheć Adrian / Massalski Marcin - Ramenda Krzysztof / Wróbel Paweł 1 0:3 (9:11,9:11,4:11)
7 Ramenda Krzysztof / Wróbel Paweł - Durka Tadeusz / Lewczak Krzysztof 2 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 3:11)
8 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Polok Paweł / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
11 Gawlas Mateusz / Ramenda Krzysztof - Sztwiertnia Andrzej / Walarus Dariusz 1 (11:9, 12:10, 12:10)
12 Kufel Dominik / Kufel Karol - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 (11:7, 11:4, 11:5)