Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Orzeł Kozy
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kozy, ul. PL.KS.K. Kochaja 1 Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirek Krzysztof
502 195 405
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Krystian Prochot Polska 05.02.1998 14 4 14:4
Krzysztof Wójcik Polska 13.09.1981 12 5 12:5
Kornel Kralczyński Polska 01.12.1973 11 7 11:7
Witold Nowakowski Polska 12.01.1962 7 9 7:9
Zdzisław Dziendziel Polska 18.11.1951 0 0 0:0
Krzysztof Mirek Polska 21.08.1961 0 3 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
005
4LMA 1
LKS Orzeł Kozy RKS Cukrownik Chybie 3:7 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
010
4LMA 2
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
014
4LMA 3
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
2020-11-24
g. 18:00
018
4LMA 4
LKS Orzeł Kozy ULKTS I Pszczyna 4:6 Szczegóły
2020-11-10
g. 19:00
022
4LMA 5
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2020-11-16
g. 18:00
026
4LMA 6
LKS Orzeł Kozy LKS Lesznianka I Leszna Górna 8:2 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
033
4LMA 7
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
2020-11-30
g. 18:00
039
4LMA 8
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:30
044
4LMA 9
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
2021-03-01
g. 18:00
004
4LMA 10
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-03-08
g. 18:00
007
4LMA 11
LKS Orzeł Kozy JKTS Jastrzębie-Zdrój -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
015
4LMA 12
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
016
4LMA 13
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
025
4LMA 14
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
027
4LMA 15
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
034
4LMA 16
ULKTS I Pszczyna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
038
4LMA 17
LKS Orzeł Kozy PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
043
4LMA 18
LKS Lesznianka I Leszna Górna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły