Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Polok
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 lipca 2006 r.
18
Występy
12
Zwycięstwa
6
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Polok Paweł - Kufel Karol 1 3:2 (7:1. 11:6, 11:5, 6:11, 11;8)
3 Polok Paweł - Gajewski Adam 1 3:0 (11;7, 11;6, 11;7)
4 Nikiel Sebastian - Polok Paweł 2 1:3 (14:16,11:6,6:11,8:11)
4 Sobel Artur - Polok Paweł 2 2:3 (6:11,11:8,11:7,9:11,6:11)
5 Polok Paweł - Kralczyński Kornel 1 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:9)
5 Polok Paweł - Prochot Krystian 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
7 Polok Paweł - Lewczak Krzysztof 1 0:3 (8:11, 8:11, 3:11)
7 Polok Paweł - Friebe Janusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 6:11)
8 Ormaniec Rafał - Polok Paweł 1 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
8 Kolonko Piotr - Polok Paweł 1 0:3 (5:11, 6:11, 1:11)
9 Walarus Dariusz - Polok Paweł 1 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 7:11)
9 Dziembała Dawid - Polok Paweł 1 0:3 (2:11, 6:11, 5:11)
6 Roszkowski Adam - Polok Paweł 2 1:3 (11:8,3:11,9:11,10:12)
6 Massalski Marcin - Polok Paweł 2 1:3 (8:11,11:5,7:11,6:11)
10 Polok Paweł - Kolonko Piotr 1 (11:5, 11:5, 11:2)
10 Polok Paweł - Ormaniec Rafał 1 (11:9, 16:14, 8:11, 11:9)
12 Kufel Dominik - Polok Paweł 1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:8)
12 Kufel Karol - Polok Paweł 1 (11:8, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Puda Piotr / Polok Paweł - Gajewski Adam / Krutak Michał 1 3:2 (8;11, 6;11, 11;7, 11;8, 11;8)
4 Rój Wojciech / Kajstura II Tomasz - Polok Paweł / Puda Piotr 2 1:3 (8:11,8:11,11:8,2:11)
5 Puda Piotr / Polok Paweł - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
6 Machej Adrian / Roszkowski Adam - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 0:3 (8:11,7:11,7:11)
7 Polok Paweł / Ostanek Michał - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:9)
8 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Polok Paweł / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
9 Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej - Gryga Rafał / Polok Paweł 2 1:3 (11:7, 10:12, 8:11, 7:11)
10 Puda Piotr / Polok Paweł - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 (6:11, 9:11, 8:11)
12 Gajewski Adam / Hetnał Sandra - Polok Paweł / Gawlas Mateusz 1 (8:11, 4:11, 3:11)