Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders II Żywiec
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Niezapominajki 1 , Żywiec Oczków SP.
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
MikaTomasz
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Kufel Dominik
888-666-189
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Karol Kufel Polska 02.08.2008 11 7 11:7
Sandra Hetnał Polska 03.09.1999 9 7 9:7
Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 5 9 5:9
Dominik Kufel Polska 25.08.1979 4 0 4:0
Adam Gajewski Polska 13.07.1973 1 6 1:6
Michał Krutak Polska 05.08.1989 1 4 1:4
Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 0 0 0:0
Ryszard Małysiak Polska 30.03.1981 0 8 0:8

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
004
4LMA 1
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
008
4LMA 2
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS I Pszczyna 1:9 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
012
4LMA 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:00
016
4LMA 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka I Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:30
024
4LMA 5
LITS Meble Anders II Żywiec JKTS Jastrzębie-Zdrój 3:7 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
030
4LMA 6
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 3:7 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:30
035
4LMA 7
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 7:3 Szczegóły
2020-12-04
g. 18:00
040
4LMA 8
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:30
044
4LMA 9
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
2021-03-01
g. 18:00
004
4LMA 10
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
008
4LMA 11
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
013
4LMA 12
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
019
4LMA 13
ULKTS I Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
022
4LMA 14
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
030
4LMA 15
LKS Lesznianka I Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
031
4LMA 16
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
040
4LMA 17
JKTS Jastrzębie-Zdrój LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
042
4LMA 18
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły