Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Olimpijczyk Gilowice
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Siedlakówka 37, hala sportowa sp. Gilowice
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ormaniec Marian
784084168
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Bartłomiej Ormaniec Polska 25.10.1986 9 9 9:9
Rafał Ormaniec Polska 06.07.1991 7 11 7:11
Wojciech Ormaniec Polska 30.04.1988 5 13 5:13
Piotr Kolonko Polska 20.06.1980 1 10 1:10
Marian Ormaniec Polska 27.03.1962 1 6 1:6
Mateusz Pindel Polska 30.12.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-30
g. 18:00
001
4LMA 1
LKS Lesznianka I Leszna Górna PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:00
010
4LMA 2
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
015
4LMA 3
PKS Olimpijczyk Gilowice JKTS Jastrzębie-Zdrój 6:4 Szczegóły
2020-10-28
g. 18:00
019
4LMA 4
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
2020-11-17
g. 18:00
025
4LMA 5
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
2020-11-18
g. 18:00
028
4LMA 6
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS I Pszczyna 4:6 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:30
035
4LMA 7
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 7:3 Szczegóły
2020-12-02
g. 18:00
037
4LMA 8
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-12-11
g. 18:00
045
4LMA 9
PKS Olimpijczyk Gilowice RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 19:00
002
4LMA 10
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00
010
4LMA 11
ULKTS I Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
011
4LMA 12
ULKTS II Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-03-24
g. 18:00
020
4LMA 13
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka I Leszna Górna -:- Szczegóły
2021-03-31
g. 18:00
022
4LMA 14
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
029
4LMA 15
JKTS Jastrzębie-Zdrój PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 18:00
033
4LMA 16
Fundacja Talent Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 18:00
038
4LMA 17
LKS Orzeł Kozy PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00
044
4LMA 18
RKS Cukrownik Chybie PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły