Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Puda
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 października 1969 r.
18
Występy
10
Zwycięstwa
8
Porażki
55.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Puda Piotr - Łuczka Jakub 2 3:0 (11:7, 11:9. 11:8)
1 Puda Piotr - Juchnik Henryk 2 3:0 (11:1, 11:9, 11:6)
2 Stec Wacław - Puda Piotr 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:8, 3:11, 8:11)
2 Duraj Mariusz - Puda Piotr 1 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:8, 5:11)
3 Puda Piotr - Kufel Karol 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 6:11)
3 Puda Piotr - Gajewski Adam 1 3:0 (11;8, 11;7, 11;6)
4 Rój Wojciech - Puda Piotr 1 3:1 (12:10,8:11,11:9,11:6)
4 Kajstura I Tomasz - Puda Piotr 1 0:3 (7:11,6:11,8:11)
5 Puda Piotr - Prochot Krystian 1 2:3 (11:8, 11:8, 7:11, 3:11, 10:12)
5 Puda Piotr - Kralczyński Kornel 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
8 Ormaniec Bartłomiej - Puda Piotr 2 2:3 (7:11, 8:11,11:9, 11:9, 9:11)
8 Ormaniec Wojciech - Puda Piotr 2 2:3 (11:13, 11:7,7:11, 11:6, 10:12)
9 Sztwiertnia Andrzej - Puda Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
9 Sztuka Jacek - Puda Piotr 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 1:11)
10 Puda Piotr - Ormaniec Bartłomiej 2 (10:12, 10:12, 9:11)
10 Puda Piotr - Ormaniec Wojciech 2 (11:7, 6:11, 7:11, 11:3, 9:11)
11 Puda Piotr - Walarus Dariusz 1 (11:7, 2:11, 11:4, 11:8)
11 Puda Piotr - Jahn Artur 1 (11-6, 11-7, 11-3)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz / Puda Piotr - Kleta Rafał / Łosiński Wojciech 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:1)
2 Stec Wacław / Duraj Mariusz - Gryga Rafał / Puda Piotr 1 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 5:11)
3 Puda Piotr / Polok Paweł - Gajewski Adam / Krutak Michał 1 3:2 (8;11, 6;11, 11;7, 11;8, 11;8)
4 Rój Wojciech / Kajstura II Tomasz - Polok Paweł / Puda Piotr 2 1:3 (8:11,8:11,11:8,2:11)
5 Puda Piotr / Polok Paweł - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
8 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Gryga Rafał / Puda Piotr 2 1:3 (16:18, 6:11, 14::12, 9:11)
9 Dziembała Dawid / Sztuka Jacek - Wróbel Paweł / Puda Piotr 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10)
10 Puda Piotr / Polok Paweł - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 (6:11, 9:11, 8:11)
11 Gryga Rafał / Puda Piotr - Sztuka Jacek / Jahn Artur 2 (4-11, 11-6, 11-6, 11-7)