Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sebastian
Cieślik
LKS Tęcza Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 lipca 1984 r.
35
Występy
27
Zwycięstwa
8
Porażki
77.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Tyrała Tomasz - Cieślik Sebastian 2 0:3 (7:11, 8:11, 4:11.)
2 Kaziród Oskar - Cieślik Sebastian 2 0:3 (6:11, 5:11, 4:11.)
1 Cieślik Sebastian - Szymański Arkadiusz 2 3:2 (11:8, 3:11, 12:10, 7:11, 12:10)
1 Cieślik Sebastian - Soliło Dominik 2 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11;2, 7:11)
4 Cesarz Damian - Cieślik Sebastian 2 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 12:10, 6:11)
4 Kamiński Bogdan - Cieślik Sebastian 2 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
6 Januszko Sylwester - Cieślik Sebastian 2 3:2 (9:11, 11:3, 11:5, 7:11, 11:5)
6 Melczyk Marian - Cieślik Sebastian 2 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:4)
8 Lutostański Tomasz - Cieślik Sebastian 2 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
8 Czornik Grzegorz - Cieślik Sebastian 2 2:3 (12:10, 11:8, 7:11, 10:12, 10:12)
10 Toś Maciej - Cieślik Sebastian 2 0:3 (8/11,6/11,1/11)
10 Kuś Aleksander - Cieślik Sebastian 2 0:3 (7/11,6/11,4/11)
9 Cieślik Sebastian - Lekstan Michał 2 3:1 (11:8,11:4,10:12,11:5)
9 Cieślik Sebastian - Mirek Mikołaj 2 3:0 (11:8,11:6,11:4)
11 Cieślik Sebastian - Skotnicki Andrzej 1 2:3 (11:6,5:11,11:9,4:11,4:11)
11 Cieślik Sebastian - Wyparło Arkadiusz 1 3:2 (11:7,6:11,9:11,11:6,11:8)
12 Cieślik Sebastian - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:1,11:4,11:7)
12 Cieślik Sebastian - Koch Grzegorz 2 3:1 (3:11,11:9,11:5,11:8)
5 Cieślik Sebastian - Dziub Arkadiusz 2 3:0 (11;6,11:9.11:4)
14 Cieślik Sebastian - Cesarz Damian 2 3:1 (8:11,11:5,14:12,11:6)
14 Cieślik Sebastian - Kamiński Bogdan 2 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:8)
15 Mirek Piotr - Cieślik Sebastian 1 0:3 (2-11, 7-11, 9-11)
15 Migas Dawid - Cieślik Sebastian 1 0:3 (4-11, 6-11, 7-11)
17 Biały Marcin - Cieślik Sebastian 2 2:3 (13:11, 8:11, 7:11, 11:7, 3:11)
17 Szymański Arkadiusz - Cieślik Sebastian 2 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 5:11)
18 Cieślik Sebastian - Kowal Edward 1 2:3 (11:13,11:6,11:6,7;11,12:14)
18 Cieślik Sebastian - Dzięgiel Michał 1 3:0 (11:7,11:7,11:7)
16 Cieślik Sebastian - Michalski Karol 2 3:0 (11:2,11:6.,13:11)
16 Cieślik Sebastian - Tyrała Tomasz 2 3:1 (11:3,9:11,11;5,11:6)
19 Pęciak Krzysztof - Cieślik Sebastian 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7)
19 Gruszka Zbigniew - Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:9, 11:2, 11:6)
20 Dziub Arkadiusz - Cieślik Sebastian 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:6, 14:16)
20 Buła Maksymilian - Cieślik Sebastian 1 0:3 (6:11, 4:11, 1:11)
21 Cieślik Sebastian - Mika Kamil 1 2:3 (10;12,11;7,11:7,5:11,8:11)
21 Cieślik Sebastian - Skorupa Jakub 1 3:2 (11:5,11:4,5:11,4:11,11:3)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyszyński Patryk / Cieślik Sebastian - Szydło Sławomir / Szymański Arkadiusz 2 3:2 (4:11, 6:11, 11:8, 12:10, 11:7)
2 Zowada Iwo / Tyrała Tomasz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 0:3 (5:11, 7:11, 9:11.)
4 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 2 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:9, 3:11)
5 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11,7:11,8:11)
6 Łysak Franciszek / Januszko Sylwester - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 1 3:2 (11:8, 11:13, 11:7, 8:11, 11:7)
8 Cesarz Oskar / Lutostański Tomasz - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 1 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 2:11)
9 Morawiec Mateusz / Cieślik Sebastian - Lekstan Michał / Lekstan Mateusz 2 3:0 (11-9,11-7, 11-6)
10 Koziński Karol / Toś Maciej - Morawiec Mateusz / Cieślik Sebastian 1 0:3 (5/11,8/11,3/11)
11 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 1 2:3 (11:8,8:11,12:10,7:11,8:11)
12 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Toś Maciej / Koziński Karol 2 3:0 (11:3,11:6,11:3)
14 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:3)
15 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11-7, 11-9, 12-10)
16 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6,11:7,11:6)
17 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 2:3 (7:11, 5:11, 11:7, 11:9, 10:12)
18 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 1 0:3 (11:13,5:11,8:11)
19 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Nieszporek Tomasz / Cieślik Sebastian 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
20 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
21 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Gregarek Grzegorz / Mika Kamil 1 2:3 (11:9,6:11,10:12,15:13,0:11)