Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Janusz
Sikora
LKS Tęcza Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1973 r.
30
Występy
17
Zwycięstwa
13
Porażki
56.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Michalski Karol - Sikora Janusz 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13.)
2 Kozieł Krzysztof - Sikora Janusz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11.)
1 Sikora Janusz - Biały Marcin 1 3:0 (11;8, 11;2, 11;8)
4 Podlewski Paweł - Sikora Janusz 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:5)
4 Pyda Łukasz - Sikora Janusz 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:5, 7:11,7:11)
6 Dzięgiel Michał - Sikora Janusz 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:2)
6 Łysak Franciszek - Sikora Janusz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9)
8 Cesarz Oskar - Sikora Janusz 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 4:11)
8 Cesarz Miłosz - Sikora Janusz 1 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 12:10)
9 Sikora Janusz - Lekstan Mateusz 1 3:1 (11:6,8:11, 11;7,11:3)
11 Sikora Janusz - Wyparło Arkadiusz 1 0:3 (10:12,16:18,10:12)
11 Sikora Janusz - Skotnicki Andrzej 1 3:0 (14:12,11:8,11:6)
12 Sikora Janusz - Koziński Karol 1 3:0 (11:7,11:9,11:3)
12 Sikora Janusz - Toś Maciej 1 3:0 (11:3,11:2,11:1)
5 Sikora Janusz - Wojtaszczyk Tomasz 1 0:3 (4:11,3:11,11:13)
5 Sikora Janusz - Wojtaszczyk Wojciech 1 2:3 (11:7,7:11,11:8,4:11,7:11)
14 Sikora Janusz - Kamiński Bogdan 2 3:2 (11:13,9:11,11:5,11:8,13:11)
14 Sikora Janusz - Cesarz Damian 2 1:3 (11:13,11:5,7:11,11:13)
15 Lekstan Mateusz - Sikora Janusz 2 0:3 (6-11, 7-11, 8-11)
15 Lekstan Michał - Sikora Janusz 2 1:3 (11-8, 8-11, 5-11, 8-11)
17 Szymański Arkadiusz - Sikora Janusz 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:7)
17 Biały Marcin - Sikora Janusz 2 2:3 (5:11, 11:7, 14:12, 8:11, 4:11)
18 Sikora Janusz - Dzięgiel Michał 1 3:1 (8:11,11;8,11:6, 11:7)
18 Sikora Janusz - Kowal Edward 1 2:3 (6:11,19:17,14:12,3:11,10:12)
16 Sikora Janusz - Tyrała Tomasz 2 3:1 (11:9,11:13,11:4,14:12)
16 Sikora Janusz - Michalski Karol 2 1:3 (11:6,9:11,10:12,9;11)
20 Wojtaszczyk Wojciech - Sikora Janusz 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:6)
20 Kumor Michał - Sikora Janusz 2 3:1 (11:8, 14:12, 8:11, 11:9)
21 Sikora Janusz - Skorupa Jakub 1 3:2 (11:6,7:11,11:9,6:11,11:4)
21 Sikora Janusz - Mika Kamil 1 3:2 (12:10,9:11,11:8,10:12,11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Zowada Iwo / Tyrała Tomasz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 0:3 (5:11, 7:11, 9:11.)
4 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 2 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:9, 3:11)
5 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11,7:11,8:11)
6 Łysak Franciszek / Januszko Sylwester - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 1 3:2 (11:8, 11:13, 11:7, 8:11, 11:7)
8 Cesarz Oskar / Lutostański Tomasz - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 1 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 2:11)
11 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 1 2:3 (11:8,8:11,12:10,7:11,8:11)
12 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Toś Maciej / Koziński Karol 2 3:0 (11:3,11:6,11:3)
14 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:3)
15 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11-7, 11-9, 12-10)
16 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6,11:7,11:6)
17 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 2:3 (7:11, 5:11, 11:7, 11:9, 10:12)
18 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 1 0:3 (11:13,5:11,8:11)
20 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Sikora Janusz / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
21 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Gregarek Grzegorz / Mika Kamil 1 2:3 (11:9,6:11,10:12,15:13,0:11)