Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Kobza
LITS Meble Anders II Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  31 lipca 1972 r.
34
Występy
14
Zwycięstwa
20
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gasman Dalibor - Kobza Wojciech 1 3:1 (13:11, 11:4, 4:11, 12:10)
1 Buczyński Witold - Kobza Wojciech 1 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:5)
2 Kobza Wojciech - Piątek Adam 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 9:11)
2 Kobza Wojciech - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11, 5:11, 12:10, 11:3, 4:11)
6 Kobza Wojciech - Stebel Grzegorz 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
6 Kobza Wojciech - Banach Piotr 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
7 Tomiczek Jakub - Kobza Wojciech 2 3:1 (11:7,13:11,8:11,11:4)
7 Madej Bogusław - Kobza Wojciech 2 3:2 (10:12,11:13,11:3,11:7,12:10)
9 Suchodolski Paweł - Kobza Wojciech 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
9 Suchodolski Zbigniew - Kobza Wojciech 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:5)
11 Badura Jarosław - Kobza Wojciech 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
11 Kowalczyk Mateusz - Kobza Wojciech 2 2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 8:11, 6:11)
12 Kobza Wojciech - Lewandowska Weronika 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:1)
12 Kobza Wojciech - Bomba Artur 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:3)
13 Kobza Wojciech - Kubin Dariusz 2 3:1 (6:11, 11:2, 11:7, 11:6)
13 Kobza Wojciech - Musur Robert 2 3:2 (7:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:8)
14 Laska Tadeusz - Kobza Wojciech 1 2:3 (11:8, 9:11, 11:6, 9:11, 3:11.)
14 Kapek Roman - Kobza Wojciech 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12.)
15 Kobza Wojciech - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8)
15 Kobza Wojciech - Nowakowski Witold 1 2:3 (12:10, 3:11, 4:11, 11:9, 7:11)
17 Dytko Dawid - Kobza Wojciech 1 3:0 (11:5 ,11:5 ,11:5)
17 Walarus Dariusz - Kobza Wojciech 1 3:2 (11:8 ,11:4 ,10:12 ,9:11 ,11:6)
16 Ihas Janusz - Kobza Wojciech 1 3:2 (7-11, 11-5, 8-11, 11-7, 11-8)
16 Ihas Jerzy - Kobza Wojciech 1 3:1 (12-10,11-7, 10-12, 11-3)
18 Kobza Wojciech - Stokłosa Jacek 1 0:3 (6:11, 10:12, 4:11)
18 Kobza Wojciech - Tomiczek Jakub 1 2:3 (11:3, 7:11, 11:6, 13:15, 6:11)
22 Kobza Wojciech - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:8, 4:11)
22 Kobza Wojciech - Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
19 Mrozik Sebastian - Kobza Wojciech 1 3:1 (11;8, 8;11, 13;11, 15;13)
19 Jurowicz Grzegorz - Kobza Wojciech 1 1:3 (6;11, 11;5, 5;11, 7;11)
20 Kobza Wojciech - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
20 Kobza Wojciech - Badura Jarosław 1 3:1 (11:5, 5:11, 11:5, 11:8)
21 Kobza Wojciech - Olencki Robert 1 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 7:11)
21 Kobza Wojciech - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gasman Dalibor / Buczyński Witold - Kobza Wojciech / Rułka Filip 1 2:3 (11:8, 10:12, 12:14, 11:7, 8:11)
2 Kobza Wojciech / Rułka Filip - Jurowicz Grzegorz / Piątek Adam 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
6 Kobza Wojciech / Rułka Filip - Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz 2 3:2 (11:7, 10:12, 6:11, 11:7, 12:10)
7 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kobza Wojciech / Rułka Filip 2 3:2 (6:11,11:9,11:7,8:11,11:5)
9 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Rułka Filip / Kobza Wojciech 2 3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 8:11, 11:9)
11 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Rułka Filip / Kobza Wojciech 2 2:3 (7:11, 11:8, 5:11, 11:6, 3:11)
12 Rułka Filip / Kobza Wojciech - Bomba Artur / Lewandowska Weronika 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
13 Kobza Wojciech / Rułka Filip - Musur Robert / Kubin Dariusz 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
14 Broda Jacek / Kapek Roman - Kobza Wojciech / Słowik Marcin 2 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:8.)
15 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)
16 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Kobza Wojciech / Rus Maksymilian 2 3:1 (11-6, 11-8, 10-12, 11-5)
17 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Rus Maksymilian / Kobza Wojciech 2 3:0 (11:4 ,11:5 ,11:8)
18 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 2:3 (13:11, 6:11, 8:11, 12:10, 8:11)
19 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Rus Maksymilian / Kobza Wojciech 2 3:1 (12;10, 5;11, 11;9, 11;3)
20 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 2 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 9:11)
21 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:5, 11:4, 11:5)
22 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Buczyński Witold / Kuc Andrzej 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)