Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Maksymilian
Rus
LITS Meble Anders II Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 2005 r.
16
Występy
0
Zwycięstwa
16
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
15 Rus Maksymilian - Walarus Dariusz 2 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
15 Rus Maksymilian - Dytko Dawid 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
17 Libiszewski Grzegorz - Rus Maksymilian 2 3:0 (11:5 ,11:7 ,119)
17 Nowakowski Witold - Rus Maksymilian 2 3:0 (11:1 ,11:3 ,11:3)
16 Kralczyński Kornel - Rus Maksymilian 2 3:0 (11-6, 11-6, 13-11)
16 Mirek Krzysztof - Rus Maksymilian 2 3:1 (11-9, 10-12, 11-4, 11-6)
18 Rus Maksymilian - Madej Bogusław 2 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
18 Rus Maksymilian - Wróbel Andrzej 2 0:3 (6:11, 10:12, 3:11)
22 Rus Maksymilian - Buczyński Witold 2 0:3 (4:11, 2:11, 7:11)
22 Rus Maksymilian - Kuc Andrzej 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
19 Czyrnia Piotr - Rus Maksymilian 2 3:0 (11;7, 11;3, 11;2)
19 Pełka Jerzy - Rus Maksymilian 2 3:0 (11;2, 11;5, 11;5)
20 Rus Maksymilian - Gierlicki Grzegorz 2 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 5:11)
20 Rus Maksymilian - Rybak Kazimierz 1 1:3 (8:11, 4:11, 12:10, 7:11)
21 Rus Maksymilian - Budzyński Henryk 2 2:3 (11:8, 5:11, 8:11, 11:6, 7:11)
21 Rus Maksymilian - Kufel Tadeusz 2 1:3 (11:3, 6:11, 9:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
15 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)
16 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Kobza Wojciech / Rus Maksymilian 2 3:1 (11-6, 11-8, 10-12, 11-5)
17 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Rus Maksymilian / Kobza Wojciech 2 3:0 (11:4 ,11:5 ,11:8)
18 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 2:3 (13:11, 6:11, 8:11, 12:10, 8:11)
19 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Rus Maksymilian / Kobza Wojciech 2 3:1 (12;10, 5;11, 11;9, 11;3)
20 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 2 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 9:11)
21 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:5, 11:4, 11:5)
22 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Buczyński Witold / Kuc Andrzej 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)