Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS II Pszczyna
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ZS nr.1 ul. Kazimierza Wielkiego 5
Prezes Klubu:
Jacek Zbigniew

Osoba odpowiedzialna:
Friebe Janusz
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Lewczak Krzysztof
723 565 125
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Fundacja Talent Cieszyn 18 32 144:36
2. LKS Pogórze 18 29 111:69
3. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 28 119:61
4. KS Mysław II Mysłowice 18 20 88:92
5. ULKTS II Pszczyna 18 19 95:85
6. LKS Lesznianka I Leszna Górna 18 14 94:86
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 74:106
8. AKS II Mikołów 18 12 74:106
9. LITS Meble Anders II Żywiec 18 9 55:125
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 18 3 46:134

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07219 Piotr Puda Polska 1969 21 15 21:15
07223 Paweł Suchodolski Polska 1987 19 17 19:17
10546 Jacek Rus Polska 1997 11 13 11:13
07215 Sabina Kukla Polska 1980 10 13 10:13
07218 Piotr Michalski Polska 1978 10 3 10:3
07216 Krzysztof Lewczak Polska 1985 3 0 3:0
07225 Bogusław Surma Polska 1960 3 1 3:1
07224 Zbigniew Suchodolski Polska 1962 2 1 2:1
07220 Tadeusz Ryguła Polska 1977 0 2 0:2
07213 Mariusz Duraj Polska 1979 0 0 0:0
07222 Wacław Stec Polska 1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-04
g. 18:30
170
4LMA 1
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy 10:0 Szczegóły
2023-10-12
g. 18:00
177
4LMA 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna ULKTS II Pszczyna 3:7 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:30
181
4LMA 3
ULKTS II Pszczyna KS Mysław II Mysłowice 6:4 Szczegóły
2023-10-25
g. 17:45
186
4LMA 4
LKS Pogórze ULKTS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
2023-11-08
g. 18:30
192
4LMA 5
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2023-11-15
g. 18:30
195
4LMA 6
MKS III Czechowice-Dziedzice ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
2023-11-22
g. 18:30
203
4LMA 7
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Górna 7:3 Szczegóły
2023-12-06
g. 18:30
204
4LMA 8
ULKTS II Pszczyna AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2023-12-13
g. 19:00
213
4LMA 9
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2024-01-17
g. 18:00
657
4LMA 10
KS Mysław II Mysłowice ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
2024-01-25
g. 18:00
660
4LMA 11
LKS Lesznianka I Leszna Górna ULKTS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
2024-02-12
g. 18:00
666
4LMA 12
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 3:7 Szczegóły
2024-02-21
g. 18:30
669
4LMA 13
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna 7:3 Szczegóły
2024-02-28
g. 18:30
677
4LMA 14
ULKTS II Pszczyna MKS III Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2024-03-13
g. 18:30
682
4LMA 15
ULKTS II Pszczyna LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2024-03-20
g. 18:30
686
4LMA 16
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 2:8 Szczegóły
2024-04-03
g. 18:30
693
4LMA 17
AKS II Mikołów ULKTS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
2024-04-10
g. 18:30
696
4LMA 18
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna 5:5 Szczegóły