Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent Cieszyn
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, II LO im.M.Kopernika, ul.Stalmacha 3
Prezes Klubu:
Massalski Dariusz

Osoba odpowiedzialna:
Massalski Dariusz
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Fundacja Talent Cieszyn 18 32 144:36
2. LKS Pogórze 18 29 111:69
3. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 28 119:61
4. KS Mysław II Mysłowice 18 20 88:92
5. ULKTS II Pszczyna 18 19 95:85
6. LKS Lesznianka I Leszna Górna 18 14 94:86
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 74:106
8. AKS II Mikołów 18 12 74:106
9. LITS Meble Anders II Żywiec 18 9 55:125
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 18 3 46:134

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10586 Dawid Dytko Polska 1986 33 3 33:3
10592 Sebastian Szostok Polska 2002 31 5 31:5
10591 Adam Roszkowski Polska 1993 21 13 21:13
10589 Marcin Massalski Polska 2001 18 4 18:4
12138 Adam Kasperski Polska 1974 13 3 13:3
12104 Volodymyr Melnychuk Ukraina 1992 0 0 0:0
10689 Adrian Machej Polska 1983 0 0 0:0
10590 Łukasz Pomiećko Polska 1983 0 0 0:0
10588 Arkadiusz Krajewski Polska 1965 0 0 0:0
10688 Sławomir Brak Polska 1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-06
g. 19:00
169
4LMA 1
Fundacja Talent Cieszyn AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
2023-10-09
g. 18:00
178
4LMA 2
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 1:9 Szczegóły
2023-10-20
g. 19:00
180
4LMA 3
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2023-10-25
g. 18:00
187
4LMA 4
KS Mysław II Mysłowice Fundacja Talent Cieszyn 1:9 Szczegóły
2023-11-10
g. 19:00
191
4LMA 5
Fundacja Talent Cieszyn LKS Pogórze 7:3 Szczegóły
2023-11-15
g. 18:30
196
4LMA 6
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 0:10 Szczegóły
2023-11-24
g. 19:00
202
4LMA 7
Fundacja Talent Cieszyn MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
2023-12-07
g. 18:00
205
4LMA 8
LKS Lesznianka I Leszna Górna Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2023-12-13
g. 19:00
213
4LMA 9
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
2024-01-18
g. 18:00
654
4LMA 10
LKS Lesznianka II Leszna Górna Fundacja Talent Cieszyn 1:9 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:30
661
4LMA 11
AKS II Mikołów Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2024-02-16
g. 19:00
665
4LMA 12
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
2024-02-23
g. 19:00
673
4LMA 13
Fundacja Talent Cieszyn KS Mysław II Mysłowice 8:2 Szczegóły
2024-02-28
g. 19:00
675
4LMA 14
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka I Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2024-03-13
g. 19:00
683
4LMA 15
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy 10:0 Szczegóły
2024-03-20
g. 18:30
686
4LMA 16
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 2:8 Szczegóły
2024-04-03
g. 18:30
692
4LMA 17
MKS III Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 6:4 Szczegóły
2024-04-10
g. 17:45
698
4LMA 18
LKS Pogórze Fundacja Talent Cieszyn 6:4 Szczegóły
2024-04-23
g. 18:00
995
4LMA PO-2L
LKS Wilki Wilcza Fundacja Talent Cieszyn 5:5 Szczegóły
2024-05-18
g. 10:00
1012
4LMA PO-2L-F
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Fundacja Talent Cieszyn 5:5 Szczegóły