Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamil
Orszulak
MKS IV Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 lutego 2009 r.
34
Występy
31
Zwycięstwa
3
Porażki
91.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pilch Michał - Orszulak Kamil 1 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
2 Mizia Jan - Orszulak Kamil 1 0:3 (1:11, 1:11, 1:11)
1 Orszulak Kamil - Pajączkowski Jarosław 1 3:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:3)
1 Orszulak Kamil - Sztanderski Maciej 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
4 Bujok Andrzej - Orszulak Kamil 1 0:3 (10:12, 6:11, 4:11)
4 Minge Andrzej - Orszulak Kamil 1 1:3 (15:13, 9:11, 7:11, 2:11)
5 Orszulak Kamil - Wróbel Paweł 1 1:3 (12:10, 6:11, 3:11, 5:11)
5 Orszulak Kamil - Hoffmann Szymon 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
9 Ormaniec Wojciech - Orszulak Kamil 2 0:3 (6:11,8:11,8:11)
6 Krajewski Arkadiusz - Orszulak Kamil 2 1:3 (9:11,8:11,11:6,8:11)
6 Kalisz Robert - Orszulak Kamil 2 0:3 (7:11,3:11,5:11)
7 Orszulak Kamil - Czendlik Kacper 1 3:0 (13:11, 13:11, 11:8)
7 Orszulak Kamil - Bałoń Robert 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
8 Płowucha Paweł - Orszulak Kamil 1 0:3 (3:11,5:11,6:11)
8 Stopka Tadeusz - Orszulak Kamil 1 0:3 (10:12,7:11,3:11)
9 Kolonko Piotr - Orszulak Kamil 2 0:3 (5:11,5:11,5:11)
10 Orszulak Kamil - Płowucha Paweł 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9)
10 Orszulak Kamil - Szatanik Marta 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:6)
11 Rypień Dariusz - Orszulak Kamil 1 0:3 (4:11, 2:11, 2:11)
11 Pieronek Grzegorz - Orszulak Kamil 1 1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 9:11)
12 Orszulak Kamil - Cieślar Nadia 1 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 11:5, 11:8)
12 Orszulak Kamil - Pilch Michał 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
13 Dziembała Dawid - Orszulak Kamil 1 2:3 (11:6, 8:11, 5:11, 11:9, 6:11.)
13 Czendlik Kacper - Orszulak Kamil 1 0:3 (3:11, 10:12, 5:11.)
14 Pietrzak Henryk - Orszulak Kamil 1 3:1 (9-11 11-9 13-11 11-7)
14 Tomzik Piotr - Orszulak Kamil 1 0:3 (3-11 2-11 7-11)
15 Orszulak Kamil - Wałga Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
15 Orszulak Kamil - Kalisz Robert 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
16 Orszulak Kamil - Skrabka Dariusz 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:7)
16 Orszulak Kamil - Seklecki Radosław 1 3:0 (11:1, 11:9, 11:8)
17 Orszulak Kamil - Ormaniec Rafał 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
17 Orszulak Kamil - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:8,, 11:4, 11:9)
18 Maga Patryk - Orszulak Kamil 1 0:3 (1:11,5:11,6:11)
18 Wróbel Paweł - Orszulak Kamil 1 3:2 (14:12,13:15,11:8,5:11,11:7)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Kocierz Mariusz / Sztanderski Maciej 1 3:0 (11:3. 11:7, 11:4)
2 Jahn Artur / Mizia Jan - Zając Mikołaj / Orszulak Kamil 1 0:3 (2:11, 10:12, 5:11)
2 Pilch Michał / Cieślar Nadia - Gacek Maksymilian / Orszulak Kamil 2 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
4 Legierski Marek / Minge Andrzej - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 0:3 (4:11, 7:11, 2:11)
5 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Wróbel Paweł / Hoffmann Szymon 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
6 Wiecheć Adrian / Kalisz Robert - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 0:3 (8:11,4:11,6:11)
8 Stopka Tadeusz / Szatanik Marta - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 0:3 (6:11,2:11,7:11)
9 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 1:3 (5:11,11:9,9:11,8:11)
10 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Jasek Karol / Cader Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:3)
11 Łoziński Krzysztof / Pietraszko Małgorzata - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 1:3 (3:11, 5:11, 11:7, 4:11)
12 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Cieślar Nadia / Pilch Michał 1 3:1 (11:9, 11:7, 11:13, 11:9)
13 Bałoń Robert / Dziembała Dawid - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8.)
14 Pietrzak Henryk / Kocierz Mariusz - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 0:3 (7-11 6-11 6-11)
15 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Wałga Tomasz / Matkowski Stanisław 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
16 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Skrabka Dariusz / Seklecki Radosław 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
17 Orszulak Kamil / Gacek Maksymilian - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 3:2 (11:6, 10:12, 11:3, 9:11, 11:4)
17 Orszulak Kamil / Mazur Paweł - Ormaniec Rafał / Małysiak Ryszard 1 3:1 (11:2, 10:12, 11:6, 11:8)
18 Wróbel Paweł / Maga Patryk - Zając Mikołaj / Orszulak Kamil 1 0:3 (8:11,11:13,5:11)