Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Lesznianka II Leszna Góra
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP Dzięgielów, ul. Cieszyńska 4 Leszna Górna
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP Dzięgielów, ul. Cieszyńska 4 Leszna Górna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Lorc
669 189 267
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01780 Robert Bałoń Polska 23.04.1975 24 7 24:7
01781 Sławomir Brak Polska 06.03.1982 23 9 23:9
01784 Dawid Dziembała Polska 12.02.1999 13 5 13:5
01798 Kacper Czendlik Polska 23.12.2004 12 13 12:13
06802 Grzegorz Matuszek Polska 18.01.1990 8 12 8:12
01786 Mateusz Lorc Polska 03.03.1990 6 4 6:4
02044 Andrzej Żamojda Polska 05.12.1962 0 0 0:0
01799 Wojciech Czendlik Polska 17.07.2007 0 0 0:0
01790 Bartosz Tesarczyk Polska 24.11.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
3
1
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 8:2 Szczegóły
2021-10-13
g. 18:30
8
2
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka II Leszna Góra 1:9 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
13
3
Lesznianka II Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
2021-11-04
g. 18:00
18
4
UKS The Best Bestwinka Lesznianka II Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
23
5
Lesznianka II Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 5:5 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
28
6
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka II Leszna Góra 0:10 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:30
32
7
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka II Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2021-12-16
g. 18:00
36
8
Lesznianka II Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
2021-11-24
g. 17:45
42
9
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka II Leszna Góra 10:0 Szczegóły
2022-01-26
g. 18:00
4
10
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka II Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-02-10
g. 18:00
8
11
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka II Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:00
13
12
Lesznianka II Leszna Góra UKS The Best Bestwinka 8:2 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
19
13
Lesznianka II Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00
22
14
Lesznianka II Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
30
15
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
31
16
Lesznianka II Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
40
17
Lesznianka II Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
2022-04-28
g. 17:00
42
18
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka II Leszna Góra 4:6 Szczegóły