Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS IV Czechowice-Dziedzice
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ligota, ul. Bory 2, SP 3
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, ul. Bory 2, SP 3
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Szary
505 720 869
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00340 Kamil Orszulak Polska 12.02.2009 31 3 31:3
00346 Mikołaj Zając Polska 05.12.2009 25 8 25:8
00333 Maksymilian Gacek Polska 02.02.2010 22 14 22:14
00341 Mateusz Orszulak Polska 25.03.2011 18 13 18:13
00069 Paweł Mazur Polska 17.08.1986 5 1 5:1
10949 Jarosław Byrdziak Polska 24.04.1988 0 2 0:2
00332 Michał Filimowski Polska 07.09.2011 0 0 0:0
00331 Wojciech Budka Polska 03.10.2011 0 0 0:0
00339 Wojciech Londzin Polska 13.03.2012 0 0 0:0
00342 Marcel Pawłowski Polska 05.10.2012 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-04
g. 18:30
2
1
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
2021-10-14
g. 18:00
7
2
Lesznianka III Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:30
12
3
MKS IV Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 0:10 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
17
4
UKS Wiślańskie Orły MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:30
22
5
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS The Best Bestwinka 5:5 Szczegóły
2021-12-02
g. 17:00
27
6
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:30
32
7
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka II Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:00
37
8
LUKS II Węgierska Górka MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2021-11-25
g. 18:00
41
9
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2022-01-27
g. 19:00
1
10
MKS IV Czechowice-Dziedzice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:30
10
11
LITS Meble Anders III Żywiec MKS IV Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:30
12
12
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka III Leszna Góra 10:0 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
19
13
Lesznianka II Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2022-03-16
g. 17:45
23
14
UKS Sportowa Jedynka Skoczów MKS IV Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:30
28
15
MKS IV Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:30
34
16
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Wiślańskie Orły 9:1 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:30
37
17
MKS IV Czechowice-Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
45
18
UKS The Best Bestwinka MKS IV Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły