Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LUKS II Węgierska Górka
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Węgierska Górka, Hala Widowiskowo Sportowa Osiedle XX-lecia RP 12
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Węgierska Górka, Hala Widowiskowo Sportowa Osiedle XX-lecia RP 12
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09611 Tadeusz Stopka Polska 25.05.1967 10 15 10:15
09609 Paweł Płowucha Polska 24.04.1996 9 17 9:17
08808 Karol Jasek Polska 26.01.2007 8 26 8:26
09608 Marta Szatanik Polska 11.10.1978 4 16 4:16
09610 Krzysztof Cader Polska 09.04.1996 4 14 4:14
08807 Mateusz Jasek Polska 08.12.2004 3 10 3:10
08809 Tomasz Madej Polska 07.03.1951 1 5 1:5
11554 Robert Bukowski Polska 23.09.1992 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
1
1
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2021-10-13
g. 18:00
10
2
LUKS II Węgierska Górka UKS The Best Bestwinka 0:10 Szczegóły
2021-10-20
g. 17:45
15
3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
19
4
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn 0:10 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
25
5
Lesznianka III Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
28
6
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka II Leszna Góra 0:10 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:30
35
7
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:00
37
8
LUKS II Węgierska Górka MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2021-11-24
g. 18:00
45
9
UKS Wiślańskie Orły LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2022-01-27
g. 19:00
1
10
MKS IV Czechowice-Dziedzice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2022-02-10
g. 17:00
6
11
Fundacja Talent II Cieszyn LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2022-03-02
g. 18:00
11
12
LUKS II Węgierska Górka LITS Meble Anders III Żywiec 4:6 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:00
16
13
LUKS II Węgierska Górka UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
2022-03-16
g. 18:00
21
14
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
26
15
LUKS II Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
31
16
Lesznianka II Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
36
17
UKS The Best Bestwinka LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
41
18
LUKS II Węgierska Górka UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły