Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wiślańskie Orły
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wisła, ul. Jawornik 58 SP 5
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Wisła, ul. Jawornik 58 SP 5
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Minge
693 512 830
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10071 Dariusz Skrabka Polska 01.07.1982 25 7 25:7
10070 Radosław Seklecki Polska 06.10.1972 22 12 22:12
10068 Marek Legierski Polska 27.03.1979 18 13 18:13
10069 Andrzej Minge Polska 01.12.1959 14 11 14:11
10066 Andrzej Bujok Polska 21.07.1973 13 7 13:7
10072 Krystian Legierski Polska 10.09.2010 1 1 1:1
10067 Katarzyna Byrt Polska 03.09.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
5
1
UKS The Best Bestwinka UKS Wiślańskie Orły 5:5 Szczegóły
2021-10-13
g. 18:00
9
2
UKS Wiślańskie Orły Fundacja Talent II Cieszyn 6:4 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
13
3
Lesznianka II Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
17
4
UKS Wiślańskie Orły MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
21
5
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Wiślańskie Orły 8:2 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
29
6
UKS Wiślańskie Orły UKS Sportowa Jedynka Skoczów 7:3 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
34
7
Lesznianka III Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:00
40
8
UKS Wiślańskie Orły LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2021-11-24
g. 18:00
45
9
UKS Wiślańskie Orły LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2022-01-26
g. 18:00
4
10
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka II Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-02-09
g. 17:45
7
11
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
2022-03-03
g. 17:00
15
12
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:00
16
13
LUKS II Węgierska Górka UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
2022-04-13
g. 18:00
25
14
UKS Wiślańskie Orły PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
27
15
UKS Wiślańskie Orły UKS The Best Bestwinka 3:7 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:30
34
16
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Wiślańskie Orły 9:1 Szczegóły
2022-04-20
g. 18:30
38
17
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
43
18
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły