Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Olimpijczyk Gilowice
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Siedlakówka 37, hala sportowa sp. Gilowice
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Kolonko
509577466
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05090 Rafał Ormaniec Polska 06.07.1991 34 3 34:3
05091 Wojciech Ormaniec Polska 30.04.1988 25 10 25:10
05089 Ryszard Małysiak Polska 30.03.1981 23 11 23:11
05088 Piotr Kolonko Polska 20.06.1980 11 25 11:25
05087 Bartłomiej Kastelik Polska 25.05.1990 1 1 1:1
05092 Sebastian Podgórski Polska 25.01.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
1
1
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:45
6
2
UKS Sportowa Jedynka Skoczów PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
11
3
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka III Leszna Góra 9:1 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:30
16
4
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
21
5
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Wiślańskie Orły 8:2 Szczegóły
2021-12-02
g. 18:00
26
6
UKS The Best Bestwinka PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
31
7
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2021-12-16
g. 18:00
36
8
Lesznianka II Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
2021-11-25
g. 18:00
41
9
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2022-01-27
g. 18:00
3
10
Lesznianka III Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
2022-02-10
g. 18:00
8
11
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka II Leszna Góra 5:5 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:00
14
12
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
2022-03-10
g. 17:00
17
13
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
2022-04-13
g. 18:00
25
14
UKS Wiślańskie Orły PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
26
15
LUKS II Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
35
16
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS The Best Bestwinka 3:7 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:30
37
17
MKS IV Czechowice-Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
44
18
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły