Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent II Cieszyn
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Cieszyn, Plac Wolności 7b (Sala Gimnastyczna 2 LO im. Mikołaja Kopernika)
Telefon:
791 765 550
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, Plac Wolności 7b (Sala Gimnastyczna 2 LO im. Mikołaja Kopernika)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Massalski Dariusz
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06430 Adrian Wiecheć Polska 20.08.2001 26 6 26:6
06425 Arkadiusz Krajewski Polska 09.03.1965 21 11 21:11
06422 Robert Kalisz Polska 28.08.1964 21 12 21:12
06431 Klaudiusz Wiecheć Polska 14.06.1996 4 3 4:3
07026 Tomasz Wałga Polska 17.09.1968 4 21 4:21
06426 Kamil Kurek Polska 26.05.2001 2 0 2:0
06432 Stanisław Matkowski Polska 24.06.2011 0 3 0:3
06436 Radosław Sobik Polska 22.10.2009 0 0 0:0
06434 Jakub Krwawnik Polska 30.10.2008 0 2 0:2
06424 Filip Kozubek Polska 04.11.2000 0 1 0:1
06435 Jakub Kuczera Polska 11.10.2007 0 7 0:7
06433 Jakub Kretschmann Polska 22.07.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 17:00
4
1
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2021-10-13
g. 18:00
9
2
UKS Wiślańskie Orły Fundacja Talent II Cieszyn 6:4 Szczegóły
2021-10-21
g. 17:00
14
3
Fundacja Talent II Cieszyn UKS The Best Bestwinka 5:5 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
19
4
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn 0:10 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
23
5
Lesznianka II Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 5:5 Szczegóły
2021-12-02
g. 17:00
27
6
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
31
7
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2021-12-16
g. 17:00
38
8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły
2021-11-25
g. 18:00
43
9
Lesznianka III Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
2022-02-16
g. 17:45
5
10
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
2022-02-10
g. 17:00
6
11
Fundacja Talent II Cieszyn LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2022-03-03
g. 17:00
15
12
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
2022-03-10
g. 17:00
17
13
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00
24
14
UKS The Best Bestwinka Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:30
28
15
MKS IV Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:30
33
16
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
2022-04-21
g. 17:00
39
17
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-04-28
g. 17:00
42
18
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka II Leszna Góra 4:6 Szczegóły