Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Sportowa Jedynka Skoczów
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
699 189 267
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pogórze, ul. Zamek 8
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomzik
699 189 267
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10604 Henryk Pietrzak Polska 01.10.1947 20 10 20:10
06190 Mariusz Kocierz Polska 17.05.2003 16 20 16:20
06484 Jarosław Pajączkowski Polska 18.09.1962 10 10 10:10
10182 Piotr Tomzik Polska 13.04.1958 3 13 3:13
06191 Szymon Kocierz Polska 18.05.2010 2 18 2:18
06193 Maciej Sztanderski Polska 23.10.2007 2 18 2:18
06192 Łukasz Niemiec Polska 30.01.2010 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-04
g. 18:30
2
1
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:45
6
2
UKS Sportowa Jedynka Skoczów PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
2021-10-20
g. 17:45
15
3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2021-11-04
g. 18:00
20
4
Lesznianka III Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 3:7 Szczegóły
2021-11-17
g. 17:45
24
5
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
29
6
UKS Wiślańskie Orły UKS Sportowa Jedynka Skoczów 7:3 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:00
33
7
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS The Best Bestwinka 4:6 Szczegóły
2021-12-16
g. 17:00
38
8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły
2021-11-24
g. 17:45
42
9
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka II Leszna Góra 10:0 Szczegóły
2022-02-16
g. 17:45
5
10
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
2022-02-09
g. 17:45
7
11
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:00
14
12
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
18
13
UKS The Best Bestwinka UKS Sportowa Jedynka Skoczów 10:0 Szczegóły
2022-03-16
g. 17:45
23
14
UKS Sportowa Jedynka Skoczów MKS IV Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:30
29
15
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Sportowa Jedynka Skoczów 4:6 Szczegóły
2022-04-06
g. 17:45
32
16
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
40
17
Lesznianka II Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
41
18
LUKS II Węgierska Górka UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły