Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Lesznianka III Leszna Góra
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP Dzięgielów, ul. Cieszyńska 4 Leszna Górna
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP Dzięgielów, ul. Cieszyńska 4 Leszna Górna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Artur Jahn
691 772 001
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Lorc
669 189 267
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01796 Nadia Cieślar Polska 02.06.2008 10 18 10:18
01805 Michał Pilch Polska 30.10.2010 9 25 9:25
01787 Andrzej Siedlaczek Polska 27.11.1952 7 9 7:9
01785 Artur Jahn Polska 21.06.1964 7 1 7:1
01801 Błażej Lorc Polska 25.09.2010 2 13 2:13
01803 Jan Mizia Polska 26.12.2009 2 34 2:34
01799 Wojciech Czendlik Polska 17.07.2007 1 1 1:1
01790 Bartosz Tesarczyk Polska 24.11.1992 0 6 0:6
01794 Dawid Brudny Polska 12.01.2007 0 0 0:0
01808 Piotr Waszut Polska 25.11.2003 0 0 0:0
01800 Paweł Jędrulek Polska 09.06.2005 0 0 0:0
01804 Krzysztof Niemczyk Polska 11.02.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
3
1
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 8:2 Szczegóły
2021-10-14
g. 18:00
7
2
Lesznianka III Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
11
3
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka III Leszna Góra 9:1 Szczegóły
2021-11-04
g. 18:00
20
4
Lesznianka III Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 3:7 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
25
5
Lesznianka III Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:30
30
6
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
34
7
Lesznianka III Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
2021-12-16
g. 18:00
39
8
UKS The Best Bestwinka Lesznianka III Leszna Góra 9:1 Szczegóły
2021-11-25
g. 18:00
43
9
Lesznianka III Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
2022-01-27
g. 18:00
3
10
Lesznianka III Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
2022-02-10
g. 18:00
9
11
Lesznianka III Leszna Góra UKS The Best Bestwinka 1:9 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:30
12
12
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka III Leszna Góra 10:0 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
20
13
Lesznianka III Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec 3:7 Szczegóły
2022-03-16
g. 18:00
21
14
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
30
15
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-04-06
g. 17:45
32
16
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
2022-04-21
g. 17:00
39
17
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
43
18
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły