Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders III Żywiec
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Niezapominajki 14 , Żywiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Mika
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Schreiber
502-830-136
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01466 Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 15 10 15:10
01478 Patryk Łoziński Polska 12.08.2009 14 19 14:19
01479 Małgorzata Pietraszko Polska 31.07.2009 6 14 6:14
01469 Dariusz Rypień Polska 11.09.1992 5 31 5:31
01482 Angelika Woch Polska 05.09.2005 5 8 5:8
01473 Wojciech Zuziak Polska 10.07.1956 3 8 3:8
01463 Tomasz Mika Polska 19.02.1989 1 3 1:3
10918 Krzysztof Łoziński Polska 02.11.1979 1 1 1:1
01470 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 1 0 1:0
11670 Michał Gniadek Polska 09.09.2007 0 0 0:0
01458 Krzysztof Gancarczyk Polska 12.07.1997 0 0 0:0
01481 Amanda Sudoł Polska 20.07.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 17:00
4
1
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2021-10-13
g. 18:30
8
2
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka II Leszna Góra 1:9 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:30
12
3
MKS IV Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 0:10 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:30
16
4
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
2021-11-17
g. 17:45
24
5
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:30
30
6
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:30
35
7
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:00
40
8
UKS Wiślańskie Orły LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2021-11-24
g. 18:30
44
9
LITS Meble Anders III Żywiec UKS The Best Bestwinka 4:6 Szczegóły
2022-02-03
g. 18:00
2
10
UKS The Best Bestwinka LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:30
10
11
LITS Meble Anders III Żywiec MKS IV Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
2022-03-02
g. 18:00
11
12
LUKS II Węgierska Górka LITS Meble Anders III Żywiec 4:6 Szczegóły
2022-03-10
g. 18:00
20
13
Lesznianka III Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec 3:7 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00
22
14
Lesznianka II Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:30
29
15
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Sportowa Jedynka Skoczów 4:6 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:30
33
16
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
2022-04-20
g. 18:30
38
17
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
44
18
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły