Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Burszka
LKS Strażak II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 kwietnia 1992 r.
37
Występy
22
Zwycięstwa
15
Porażki
59.46%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Burszka Michał - Ostachowski Piotr 2 0:3 (8-11,9-11, 11-13)
5 Kaczorek Marek - Burszka Michał 1 3:0 (11-9, 11-3, 11-5)
5 Klyszcz Krzysztof - Burszka Michał 1 2:3 (11-6, 5-11, 6-11, 11-9, 7-11)
6 Burszka Michał - Gołombek Denis 2 3:2 (6-11, 11-6, 8-11, 11-8, 11-3)
6 Burszka Michał - Farana Krzysztof 2 0:3 (12-14, 2-11, 8-11)
7 Pojda Marek - Burszka Michał 1 0:3 (9:11 8:11, 8:11)
7 Maszka Bolesław - Burszka Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
8 Burszka Michał - Drwięga Wojciech 2 0:3 (6-11, 5-11, 7-11)
8 Burszka Michał - Kołodziej Czesław 2 3:0 (11-4, 11-7, 11-2)
9 Sławacki Adam - Burszka Michał 2 0:3 (5/11 8/11 9/11)
9 Nosiadek Jakub - Burszka Michał 2 1:3 (9/11 7/11 11/6 6/11)
10 Burszka Michał - Kałuża Tomasz 2 3:0 (11-4, 11-6, 11-5)
10 Burszka Michał - Tomaszewski Kacper 2 3:1 (11-4, 11-4, 8-11, 11-6)
11 Grzenik Rafał - Burszka Michał 2 1:3 (6:11, 2:11, 11:5, 5:11)
11 Ciemienga Marek - Burszka Michał 2 3:1 (11:2, 9:11, 11:5, 11:7)
12 Burszka Michał - Mysz Paweł 1 2:3 (11-13, 13-11, 9-11, 11-3, 5-11)
12 Burszka Michał - Morciniec Damian 1 3:1 (11-8, 11-5, 6-11, 11-6)
13 Gołombek Denis - Burszka Michał 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
13 Czernik Mariusz - Burszka Michał 1 3:2 (14:12, 5:11, 11:13, 11:7, 11:9)
14 Kubicki Tomasz - Burszka Michał 1 3:0 (11-4, 11-1, 11-5)
14 Bulanda Grzegorz - Burszka Michał 1 2:3 (11-5, 8-11, 11-6, 10-12, 8-11)
15 Burszka Michał - Stużyński Dawid 2 1:3 (10-12, 13-11, 6-11, 5-11)
15 Burszka Michał - Smołka Kamil 2 0:3 (6-11, 5-11, 6-11)
16 Lasota Marcin - Burszka Michał 2 3:1 (11/6 12/10 9/11 11/8)
16 Piecowski Miłosz - Burszka Michał 2 2:3 (7/11 11/2 11/9 7/11 8/11)
17 Burszka Michał - Golda Marcin 2 3:1 (11-13, 11-8, 11-9, 11-6)
17 Burszka Michał - Górka Leszek 2 2:3 (11-8, 8-11, 12-10, 12-14, 8-11)
18 Burszka Michał - Ciemienga Marek 1 3:0 (walkower)
18 Burszka Michał - Kuziak Kacper 1 3:0 (walkower)
19 Spendel Marek - Burszka Michał 1 2:3 (11;5, 14;12, 9;11, 9;11, 8;11)
19 Łukasik Jan - Burszka Michał 1 0:3 (2;11, 6;11, 9;11)
20 Łukaszewski Przemysław - Burszka Michał 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:3, 8:11)
20 Drwięga Wojciech - Burszka Michał 1 3:2 (11:7, 11:4, 9:11, 7:11, 11:5)
21 Burszka Michał - Stokłosa Przemysław 2 3:0 (13;11, 11;5, 13;11)
21 Burszka Michał - Piwko Adam 2 3:1 (11;7, 6;11, 11;8, 11;6)
22 Burszka Michał - Matczak Andrzej 1 3:2 (5-11, 7-11, 13-11, 14-12, 11-7)
22 Burszka Michał - Dyrdek Krzysztof 1 0:3 (4-11, 6-11, 11-13)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Lasota Marcin / Ogon Rafał 1 1:3 (9-11, 12-10, 9-11, 6-11)
5 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (9-11, 11-9, 3-11, 12-14)
6 Burszka Michał / Termin Roman - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 3:2 (11-4, 7-11, 11-8, 4-11 11-7)
7 Piwko Adam / Maszka Bolesław - Burszka Michał / Szczyrba Wojciech 1 0:3 (12:14, 7:11, 8:11)
8 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Drwięga Wojciech / Łukaszewski Przemysław 2 3:1 (11-9, 8-11, 11-6, 11-9)
9 Nosiadek Jakub / Rutkiewicz Mariusz - Burszka Michał / Szczyrba Wojciech 2 0:3 (8/11 6/11 6/11)
10 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Kałuża Tomasz / Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11-5, 11-9, 11-8)
11 Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz - Szczyrba Wojciech / Burszka Michał 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
12 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Grab Krzysztof / Reih Grzegorz 2 0:3 (7-11, 4-11, 7-11)
13 Gołombek Denis / Czernik Mariusz - Burszka Michał / Szczyrba Wojciech 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
14 Bulanda Grzegorz / Kubicki Tomasz - Burszka Michał / Szczyrba Wojciech 2 3:1 (11-7, 10-12, 11-7, 11-8)
15 Burszka Michał / Termin Roman - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 2:3 (9-11, 11-9, 11-9, 7-11, 11-13 )
16 Lasota Marcin / Ogon Rafał - Burszka Michał / Budziński Marian 1 3:0 (11/2 11/8 13/11)
17 Burszka Michał / Termin Roman - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 2:3 (9-11, 11-6, 3-11, 16-14, 2-11)
18 Budziński Marian / Burszka Michał - Sliwka Oliwier / Grzenik Rafał 2 3:0 (walkower)
19 Spendel Marek / Łukasik Jan - Burszka Michał / Kowalski Janusz 1 0:3 (4;11, 7;11, 7;11)
20 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 8:11)
21 Burszka Michał / Termin Roman - Pojda Marek / Piwko Adam 1 3:0 (11;5, 11;5, 12;10)
22 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 3:1 (12-10, 8-11, 11-5, 11-5)